Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadził płatności z wykorzystaniem pierścieni. Nowość dostępna na razie na rynku czeskim

Rozwiązanie, udostępnione właśnie przez czeski oddział mBanku, powstało przy współpracy z Mastercardem i czeską firmą Niceboy

Oddział mBanku w Czechach, jako pierwsza instytucja finansowa w tym kraju, wprowadził do oferty płatności przy wykorzystaniu pierścieni płatniczych Niceboy. Rozwiązanie zadziała w przypadku kart Mastercard i pozwala zapłacić bez konieczności posiadania przy sobie plastikowej debetówki czy kredytówki, a nawet bez smartwatcha czy smartfona.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza nową wersję usługi mOkazja

– Oferujemy naszym klientom różne opcje szybkich, wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych płatności jako alternatywę dla korzystania z fizycznej karty płatniczej. Nasi klienci uwielbiają te innowacje, czy to Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay, płatności zbliżeniowe analogowymi zegarkami SwatchPAY! czy wirtualne karty. Dziś potwierdzamy naszą pozycję lidera innowacji płatniczych – mówi Paweł Kucharski, prezes mBanku w Czechach.

Stylowe pierścienie płatnicze są dostępne w trzech różnych wersjach: białej z błyszczącym wykończeniem i czarnej z błyszczącym lub szczotkowanym wykończeniem. Aby móc za pomocą jednego z nich korzystać z rozwiązania Niceboy Pay, należy za pośrednictwem aplikacji mobilnej na smartfonie dodać do niego kartę bankową.

Przeczytajcie także: Nowe zabezpieczenie przelewów w aplikacji mBanku

Ring Niceboy i usługa Niceboy Pay, to dostępna od kilku dni nowość na rodzimym rynku tego producenta, czyli w Czechach. Niceboy to nowa marka elektroniki, obecna od 2016 r. i sprzedająca swoje produkty w kilku europejskich krajach, w tym w Polsce. Na razie nie wiadomo jednak, czy, a jeśli tak, to kiedy, Niceboy Pay pojawi się także w ofercie mBanku u nas.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies