Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Carrefour z ratami 0 proc. na zakupy od 200 zł. Skorzystają z nich posiadacze karty Wirtualna Carrefour Mastercard

Organizatorem akcji jest BNP Paribas

Sieć marketów Carrefour wprowadza usługę rozkładania płatności za zakupy na 10 nieoprocentowanych rat. Z tej oferty mogą skorzystać klienci, którzy posiadają lub zamówią kartę kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza dodatkowe zabezpieczenia

Rozwiązanie zostało przygotowane w ramach współpracy Carrefoura z bankiem BNP Paribas. Na 10 rat 0 proc. można rozłożyć zarówno płatność za zakupy zrobione w sklepach stacjonarnych tej sieci, jak i online. Minimalna wartość zakupów, które można w ten sposób sfinansować, to 200 zł.

Osoby, które nie posiadają karty Wirtualnej Carrefour Mastercard, mogą ją zamówić zdalnie – w aplikacji Mój Carrefour. Umowę podpisuje się elektronicznie, a z karty można zacząć korzystać od razu po wejściu w życie umowy, ponieważ jest ona wydawana wyłącznie w formie cyfrowej. Aby skorzystać z nieoprocentowanych rat, należy po zapłaceniu Wirtualną Carrefour Mastercard zalogować się w swojej aplikacji bankowej, wskazać tę kartę, a następnie kliknąć "Rozłóż na raty", wybrać "Plany promocyjne" i zaznaczyć opcję "Raty 0 proc.".

Przeczytajcie także: Które banki wydają najwięcej kredytówek?

Organizatorem akcji "10 rat 0 proc. z kartą kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard" jest BNP Paribas. Ma ona charakter promocji, nie wskazano jednak, przez jaki czas będzie obowiązywać. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies