Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przyszłość otwartej bankowości i open finance. Cashless Breakfast już dziś

Tematem majowego wydarzenia z cyklu Cashless Breakfast będą nowe możliwości biznesowe, jakie mogą pojawić się dzięki ewolucji idei otwartej bankowości

Już we wtorek, 21 maja, odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem tematem przewodnim śniadania będzie ewolucja otwartej bankowości. Wkrótce idea, którą zapisano w dyrektywie PSD II i która dotyczy banków, może zostać rozszerzona na inne części branży finansowej, takie jak ubezpieczenia czy firmy inwestycyjne.

Przeczytajcie także: PKO BP wdrożył biometrię behawioralną od BIK-u

O tym, jakie szanse może to zrodzić, jakimi nowymi usługami zaowocować i jakie korzyści przynieść, ale także z jakimi wyzwaniami wiązać, będą rozmawiać zaproszeni przez cashless.pl eksperci. Znaleźli się wśród nich m.in. Alicja Łosowska, szefowa compliance w Kontomatiku, Kamil Szymański, senior business development manager w firmie Tink, i Krzysztof Korus, partner w kancelarii DLK Legal.

Przeczytajcie także: Największa strata w historii polskiej bankowości

Cashless Breakfast to cykliczne, kameralne spotkania ekspertek i ekspertów z bankowości, fintechów, płatności, ubezpieczeń itp., którzy w swobodnej atmosferze mogą rozmawiać o najważniejszych i najbardziej aktualnych sprawach w świecie finansów. Partnerem głównym najbliższego Cashless Breakfast została firma Tink. Natomiast partnerem wspierającym – Kontomatik.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies