Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Asseco Business Solutions partnerem Aliora. Dla klientów oznacza to automatyzację księgowości

Usługi BankConnect i Businessbank umożliwią integrację rozwiązań finansowo-księgowych od Asseco z firmowym rachunkiem bankowym w Aliorze

Alior poinformował o nawiązaniu współpracy z Asseco Business Solutions, producentem oprogramowania dla biznesu. W efekcie przedsiębiorcy będą mogli zautomatyzować obsługę finansowo-księgową firmy. Pierwsza grupa klientów będzie mogła niebawem korzystać z tego rozwiązania w ramach pilotażu. Do końca roku powinno ono być dostępne dla wszystkich podmiotów: od tych najmniejszych, po duże firmy.

Przeczytajcie także: Carrefour zainteresowany usługą przekazów pieniężnych

Oferowana przez Aliora usługa BankConnect kierowana jest do podmiotów przetwarzających dużą liczbę transakcji, wymagających automatyzacji tego procesu i bieżących informacji finansowych. Rozwiązanie integruje systemy ERP (planowanie zasobów przedsiębiorstwa) oraz finansowo-księgowe z bankowością internetową BusinessPro.

Przeczytajcie także: Gwałtownie rośnie liczba fraudów

Z kolei Asseco Business Solutions dostarcza klientom usługę chmurową Businessbank. Dzięki integracji z bankami umożliwia ona obsługę konta bankowego bezpośrednio z systemu ERP. Dostępne w jej ramach narzędzia obejmują automatyczne ściąganie wyciągów bankowych i monitorowanie salda rachunku bankowego. Ponadto Businessbank umożliwia automatyzację wysyłki przelewów z systemu ERP bezpośrednio do banku.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies