Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
TU Zdrowie poprawiło swoją aplikację. W nowej wersji usprawniono umawianie wizyt na konsultacje lekarskie

Ubezpieczony może zarezerwować w aplikacji wizytę w gabinecie lub umówić się na telekonsultację

TU Zdrowie udostępniło nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Narzędzie służy posiadaczom ubezpieczeń zdrowotnych nabytych od tego towarzystwa do zarządzania swoimi polisami i umawiania wizyt u lekarzy.

Przeczytajcie także: Prawie 5 mln Polaków ma ubezpieczenia zdrowotne

I to właśnie przede wszystkim funkcja umawiania konsultacji oraz ich odwoływanie doczekała się w aktualizacji ulepszenia. Wcześniej użytkownicy skarżyli się na trudności z umawianiem wizyt – zarówno pod względem dostępności lekarzy, jak i wygody oraz efektywności procesu. Teraz ubezpieczony ma móc prosto i intuicyjne zarezerwować za pomocą apki wizytę stacjonarną, bezpośrednio w grafiku online lekarza. Poprawiono również proces umawiania zdalnych konsultacji, które dostępne są w formie rozmowy telefonicznej, wideorozmowy lub czatu.

TU Zdrowie podaje, że za pośrednictwem zaktualizowanej apki klienci mogą także uzyskać e-receptę na kończące się leki, wyszukać placówki medyczne w najbliższej okolicy, złożyć wniosek o zwrot kosztów leczenia, zamówić leki w wybranej aptece za pośrednictwem usług apteline.pl lub ktomalek.pl, a także przystąpić do programu zdrowotnego. Nowa wersja jest już dostępna w marketach Google Play i App Store.

Przeczytajcie także: Ergo Hestia wchodzi w ubezpieczenia zdrowotne

Spośród ubezpieczycieli oferujących ubezpieczenia zdrowotne aplikację umożliwiającą umawianie wizyt proponują klientom także PZU oraz Saltus. Warto odnotować, że z kolei Allianz pracuje właśnie nad udostępnieniem portalu, za pomocą którego jego klienci również będą mogli samodzielnie umawiać się online na wizyty stacjonarne, telekonsultacje czy badania diagnostyczne. Narzędzie ma zostać udostępnione w III kw. tego roku.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies