Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Softpos od PayTela trafi na smartfony prawników Krajowej Izby Radców Prawnych

60 tys. prawników zrzeszonych w KIRP będzie mogło przyjmować płatności za pomocą aplikacyjnego terminala płatniczego LightPOS, oferowanego przez PayTela

Spółka PayTel nawiązała współpracę z Krajową Izbą Radców Prawnych (KIRP). Członkowie tej organizacji (obecnie jest ich ponad 60 tys.) zyskają dostęp do nowoczesnych narzędzi płatniczych, w tym aplikacji LightPOS, czyli terminala w telefonie.

Przeczytajcie także: Janusz Wojtas został prezesem Trasti

W ramach ogłoszonego partnerstwa PayTel dostarczy radcom prawnym rozwiązania, które mają przyspieszyć i ułatwić transakcje finansowe, głównie przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Aby móc z nich korzystać, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny po zalogowaniu się do platformy e-KIRP. Umowę na usługi PayTela można podpisać zdalnie.

Przeczytajcie także: Elektryczne rowery i hulajnogi w pakiecie z ubezpieczeniem

Konieczne będzie także pobranie aplikacji LightPOS ze sklepu Google Play i zainstalowanie jej na telefonie. Posiadanie tej apki eliminuje potrzebę kupowania dodatkowych urządzeń do przyjmowania płatności – ich rolę przejmuje smartfon czy tablet. Klient może zapłacić kartą, własnym telefonem czy zegarkiem.

Z danych serwisu cashless.pl wynika, że na koniec ubiegłego roku operatorzy terminali w Polsce obsługiwali prawie 33 tys. terminali aplikacyjnych. Liderem tego rynku był wówczas Polcard, który miał ich ponad 19 tys. Paytel z wynikiem 4 tys. zajmował czwartą pozycję.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies