Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa kredytówka w ofercie Credit Agricole. Zobaczcie, jak będzie wyglądać karta, której nazwę wybrali sami klienci

Karta maXima zostanie udostępniona wszystkim klientom w połowie maja, natomiast już za kilka dni rozpocznie się testowa przedsprzedaż w wybranych placówkach

Credit Agricole szykuje się do wprowadzenia na rynek nowej karty kredytowej – maXima. Premierę produktu zaplanowano na połowę maja, ale już 15 kwietnia bank ruszy z testową przedsprzedażą w swoich placówkach.

Przeczytajcie także: Czekamy na zgłoszenia kandydatów do fintechowych nagród cashless.pl

Karta będzie wydawana zarówno z logo Mastercarda, jak i Visy. Jeśli chodzi o sferę graficzną, to kartę cechują stonowane kolory i poziomy układ treści. Na awersie widnieje logotyp banku oraz nazwa karty, czyli maXima, z wyróżnioną graficzne literą "x", którą powielono również na grafice umieszonej na karcie. Plastik ma tzw. blind notch, czyli wcięcie na jednej z krawędzi, ułatwiające korzystanie z karty osobom niewidomym i niedowidzącym.

Na razie nie przedstawiono jeszcze charakterystyki nowego produktu, jego wyróżników i warunków dla klientów. Napiszemy o tym, kiedy tylko bank zdecyduje się je ujawnić.

Niewykluczone, że maXima będzie częścią oferty dla nowego segmentu klientów Credit Agricole, określanego mianem "prime". O tym, że bank zamierza przyciągnąć do siebie młodych specjalistów z ponadprzeciętnymi dochodami, mogliście przeczytać w tekście: Credit Agricole otwiera w Warszawie oddział w nowej formule. Będzie tam obsługiwał m.in. klientów "prime". Domniemania tego bank jednak jak na razie nie potwierdza, nie wyjawiając, do jakiego segmentu klientów będzie kierował swój nowy produkt.

Przeczytajcie także: Zen rozszerza współpracę z PayPal

Aktualnie na ofertę kredytówek Credit Agricole składają się karty Silver, Gold i Classic. Tę pierwszą klient może mieć zarówno z logo Visy, jak i Mastercarda, dostępna jest dla osób mających od 1 tys. zł netto dochodu, a za aktywne korzystanie z plastiku klient może być zwolniony z opłat za prowadzenie rachunku karty. Karta Gold to produkt dla osób z dochodami powyżej 3 tys. netto, a bank rekomenduje ją osobom o większych potrzebach kredytowych – maksymalny limit może wynieść bowiem 50 tys. zł.

Natomiast karta Classic (Visa Standard), dostępna jest już od 500 zł dochodu. Co ciekawe, w ofercie Credit Agricole była już kiedyś kredytówka o nazwie Maxima. Produkt odziedziczony został przez CA po przejętym przez tę instytucję Lukas Banku. Jak dowiedziałam się w biurze prasowym instytucji, nazwę maXima dla nowego produktu spośród dziesiątek propozycji wybrali sami klienci, w ramach przeprowadzonego przez bank badania.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies