Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polisy komunikacyjne PZU dostępne w ofercie Rankomatu. Na razie tylko przez telefon

W skład pakietu PZU, dostępnego w ofercie Rankomatu, wchodzi OC i AC

Rankomat zaoferuje swoim klientom polisy komunikacyjne PZU. Jak podkreśla, jest pierwszą porównywarką ubezpieczeniową, która nawiązała współpracę z największym polskim ubezpieczycielem.

Przeczytajcie także: Warta goni PZU, a mali średnich w OC komunikacyjnym

W skład pakietu ubezpieczeniowego PZU, który oferuje swoim klientom Rankomat, wchodzi obowiązkowe ubezpieczenie OC i ochrona autocasco (polisa AC). Obecnie produkt jest dostępny przez telefon. Przy zawieraniu umowy przez call center klient uzyska wsparcie jednego z 200 doradców porównywarki.

O tym, że poszerzy się grono ubezpieczycieli dostępnych za pośrednictwem Rankomatu, czytelnicy cashless.pl dowiedzieli się już wcześniej – informację tę przekazał bowiem w rozmowie z serwisem Łukasz Janda, zapowiadając także nawiązanie współpracy z jeszcze jednym towarzystwem.

Przeczytajcie także: Ubea z karą od UOKiK-u

Przy okazji warto też przypomnieć, że Rankomat uprościł w ostatnim czasie formularz na swojej stronie internetowej – ze średnio 36 pytań, jakie wcześniej wyświetlały się klientowi zainteresowanemu porównaniem ofert komunikacyjnych, zostawił jedynie dziewięć i to takich, które nie wymagają sięgania do dokumentów. To efekt bliskiej współpracy z ubezpieczycielami, którzy pozostałe niezbędne do kalkulacji dane pozyskują z baz państwowych. Mechanizm ten zaczyna wykorzystywać coraz więcej pośredników – oprócz Rankomatu, takie rozwiązanie wprowadziły także CUK, Comperia Agent czy insurtech Polskie Polisy.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies