Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO BP, przez problemy techniczne, wstrzymał sprzedaż usługi: "Bezpiecznie w internecie"

Rozwiązanie, przygotowane przy współpracy z firmą F-Secure, ma wrócić do aplikacji IKO i serwisu iPKO w najbliższych dniach

Jeden z czytelników cashless.pl doniósł, że PKO BP wstrzymał sprzedaż jednej z usług wprowadzonych do oferty jesienią ubiegłego roku. Mowa o rozwiązaniu "Bezpiecznie w internecie", przygotowanym we współpracy z firmą F-Secure. I rzeczywiście, na liście tzw. usług dodanych, która jest dostępna w aplikacji mobilnej IKO i serwisie iPKO, "Bezpiecznie w internecie" już nie ma.

Przeczytajcie także: Już w najbliższy czwartek wyniki rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej

Informację potwierdza biuro prasowe banku. – Zakup usługi "Bezpiecznie w internecie" w aplikacji IKO i serwisie iPKO jest tymczasowo niedostępny z powodów technicznych. Zakupione dotychczas usługi są aktywne, a szczegóły tych zakupów są nadal widoczne w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej. Wraz z dostawcą pracujemy nad ponownym udostepnieniem zakupu tej usługi w najbliższych dniach – napisano w odpowiedzi na moje pytanie w tej sprawie.

Przeczytajcie także: Najważniejsze elementy projektu ustawy i kryptoaktywach

Rozwiązanie "Bezpiecznie w internecie" weszło do oferty PKO w październiku ubiegłego roku. Pomaga m.in. ograniczyć ryzyko ataku za pomocą złośliwego oprogramowania oraz weryfikować bezpieczeństwo stron internetowych (klient jest ostrzegany, jeśli są potencjalnie niebezpieczne). Umożliwia też blokowanie nieodpowiednich treści nieletnim i wyznaczanie limitu czasu spędzanego online. Pozwala też zapisywać hasła w e-sejfie i otrzymywanie powiadomienia o wycieku danych. Miesięcznie za korzystanie z usługi klient banku płaci 5 zł.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies