Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro rozpoczyna podbój Słowacji. Serwis allegro.sk już działa

Słowacja jest drugim rynkiem zagranicznym, na którym wystartowało Allegro. Pierwszym były Czechy

Ruszyła słowacka wersja serwisu Allegro. Operator platformy jeszcze nie zakomunikował publicznie tego faktu, ale witryna allegro.sk już działa, a klienci mogą wyszukiwać interesujące ich oferty.

Przeczytajcie także: Sklepy Shopera skorzystają z narzędzi Ebury

Start serwisu nie jest niespodzianką, operator platformy zapowiadał, że allegro.sk ruszy w tym kwartale. Niedawno poinformował zaś sprzedawców, że mogą już przygotowywać się do sprzedaży produktów na słowackim rynku.

Podobnie jak przy wejściu na rynek czeski, Allegro postanowiło ułatwić sprzedawcom oferowanie ich produktów kolejnej grupie klientów. Posiadacze kont firmowych na Allegro nie muszą zakładać nowego konta czy od początku wystawiać swoich ofert. Wystarczy, że zaznaczą odpowiednie pole na swoim aktualnym koncie, zgłoszą oferty i dodadzą w cennikach metody dostawy do Słowacji. W tym ostatnim aspekcie mogą skorzystać z umów zawartych przez Allegro z przewoźnikami dostarczającymi Słowakom przesyłki. Operator platformy zapewnia też automatyczne tłumaczenie ofert na język słowacki oraz zaproponował startowe ceny w euro (na podstawie kursy Europejskiego Banku Centralnego).

Przeczytajcie także: Wszystko.pl kończy działalność

Allegro kusi Słowaków obietnicą, że na platformie znajdą miliony produktów w najlepszych cenach. Bezpieczeństwo zakupów – podobnie jak w Polsce – gwarantuje program Allegro Protect. A wygodę dostaw zapewnia program Allegro Smart! z bezpłatną wysyłką zamówień powyżej 12,90 euro do automatów i punktów stacjonarnych lub od 21,90 w przypadku dostaw kurierem. W ciągu sześciu miesięcy klienci mogą skorzystać z pięciu darmowych dostaw, bez żadnych kosztów udziału w programie.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies