Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Coraz bliżej do startu allegro.sk. Sprzedawcy mogą już przygotowywać swoje oferty

Aby rozpocząć sprzedaż na allegro.sk, nie trzeba zakładać nowego konta

Allegro poinformowało sprzedawców, że mogą już przygotowywać się do sprzedaży produktów na słowackim rynku. Podobnie jak w przypadku allegro.cz, czyli czeskiej odsłony popularnej w Polsce platformy, tak i przy allegro.sk nie muszą zakładać nowego konta ani ponownie od początku wystawiać swoich ofert. Wystarczy, że zaznaczą odpowiednie opcje na swoim aktualnym koncie. Słowacka odsłona serwisu ma ruszyć jeszcze w tym kwartale.

Przeczytajcie także: Biedronka uruchamia internetowy sklep spożywczy

Na allegro.sk będą mogli sprzedawać tylko posiadacze kont firmowych. W zakładce Mój asortyment znajdą już nowe opcje, pozwalające zarządzać ofertami na kilku rynkach.

Aby rozpocząć sprzedaż, muszą tylko zgłosić swoje oferty do udostępnienia na allegro.sk i uzupełnić w nich brakujące elementy. Wystawca musi też dodać w cennikach metody dostawy do Słowacji. Może skorzystać z umów zawartych przez Allegro z przewoźnikami dostarczającymi Słowakom przesyłki.

Jeśli sprzedawca już wcześniej wysyłał towary do Słowacji, Allegro automatycznie pokaże te oferty słowackim klientom na nowej domenie od razu przy starcie serwisu, pod warunkiem że spełniają one warunki udostępniania na rynkach zagranicznych.

Przeczytajcie także: Wszystko.pl kończy działalność

Aby ułatwić sprzedawcom oferowanie swoich produktów na allegro.sk, operator platformy zadbał o automatyczne tłumaczenie na język słowacki. W automatycznie dodanych do allegro.sk ofertach zaproponował również cenę na start w euro (wyliczoną na podstawie ceny produktu w złotych przeliczonej według kursu podanego przez Europejski Bank Centralny z 22 stycznia).

Więcej informacji na temat nowych opcji sprzedaży użytkownicy Allegro znajdą tutaj. Na 29 lutego zaplanowano zaś webinar dla zainteresowanych sprzedażą na allegro.sk.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies