Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Agenci łatwiej porównają zakresy polis. To efekt współpracy Polskich Polis z Comadso

Polskie Polisy oferują multiagentom narzędzie iBooster, dzięki któremu pośrednik ma w jednym miejscu dostęp do ofert wielu ubezpieczycieli

Insurtechy Polskie Polisy oraz Comadso nawiązały współpracę. Jej owocem będzie udostępnienie rozwiązania Comadso, czyli porównywarki zakresów ofert, w narzędziu dla agentów ubezpieczeniowych, dostarczanym przez Polskie Polisy.

Przeczytajcie także: Unilink poszerza zarząd o ekspertów od technologii i robotyzacji

Insurtech Polskie Polisy dostarcza pośrednikom rozwiązanie o nazwie iBooster, dzięki któremu agent ma w jednym miejscu dostęp do ofert wielu zakładów ubezpieczeń, może w nim wykonywać kalkulacje i wystawiać polisy. Dzięki integracji z narzędziami Comadso pośrednicy zyskają dodatkowo możliwość porównania ofert ubezpieczycieli nie tylko pod kątem ceny, ale i zakresu.

Wywodzące się z Danii Comadso tworzy bowiem porównywarkę zakresów polis poszczególnych ubezpieczycieli. Użytkownicy tego narzędzia mają dostęp do aktualnej bazy produktów różnych towarzystw, uwzględniającej wyróżniki poszczególnych ofert i umożliwiającej przeglądanie ich pod kątem różnych kryteriów. Z usług insurtechu w Polsce korzysta np. multiagencja Punkta, ale też PZU, dla którego pochodzące z Comadso dane są pomocne w działach produktowym czy wsparcia sprzedaży.

Przeczytajcie także: HiPRO oferuje ubezpieczycielom karty płatnicze do wsparcia sprzedaży

– Aktualnie prowadzimy prace nad wspólnym projektem, który zostanie udostępniony klientom natychmiast po jego udoskonaleniu – zapowiada Michał Dworakowski, współzałożyciel Polskie Polisy. – Dzięki połączeniu naszych kompetencji oraz zaawansowanych technologii będziemy w stanie dostarczyć agentom ubezpieczeniowym narzędzia, które umożliwią im dokładne porównanie ofert ubezpieczeniowych, pomagając w wyborze najlepszego rozwiązania dla ich klientów – dodaje Joanna Kościuch-Malinowska, country manager Comadso w Polsce.

Po przeprowadzeniu odpowiednich wdrożeń wybrane funkcje Comadso będą dostępne w iBoosterze. Poszczególne multiagencje korzystające z narzędzia będą mogły zdecydować, czy chcą poszerzyć jego funkcjonalność o opcję porównywania zakresów polis. Będzie to usługa dodatkowo płatna.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies