Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Unilink dobiera członków zarządu. Dołączają do niego eksperci od technologii i robotyzacji

Do zarządu Unilinka, w ramach awansu wewnętrznego, trafili Tomasz Tobór i Maciej Zagórowski

Unilink, największy dystrybutor w Polsce i w regionie, uzupełnił skład swojego zarządu. Dołączyli do niego Tomasz Tobór (na zdjęciu po lewej) i Maciej Zagórowski, specjalizujący się w operacjach, IT i nowych technologiach.

Przeczytajcie także: Miesięczne raty wchodzą do Unilinka

Tomasz Tobór pełnił w Unilinku funkcję dyrektora zarządzającego Pionem Operacji. Nadzorował procesy związane z obsługą agentów, m.in. rejestracją, rozliczeniami, wsparciem sprzedaży i dbaniem o jakość sprzedaży. Odpowiadał także za projekt zbudowania centrum operacyjnego firmy w Piekarach Śląskich, powołanie zespołu implementującego rozwiązania z zakresu automatyzacji (RPA, robotic process automation), a także przeprowadzenie projektów integracyjnych przejmowanych podmiotów. Przed dołączeniem do Unilinka pracował m.in. w Ornage, Warcie, Nationale-Nederlanden i Aegonie.

Maciej Zagórowski odpowiadał do tej pory w Unilinku za rozwój IT oraz bezpieczeństwo i stabilność systemów informatycznych. A także za rozwój narzędzi technologicznych oraz rozbudowę takich rozwiązań wspierających pracę agentów jak UniCRM, aplikacje mobilne, UniMarket czy UniAgent. W swojej karierze współtworzył wiele rozwiązań informatycznych wdrażanych w firmach ubezpieczeniowych w Polsce, m.in. Link4 i PZU, czy za granicą, np. DISC.

Przeczytajcie także: Axa Global Healthcare zaoferuje swoim klientom karty płatnicze

Zarządowi polskiego Unilinka przewodzi Aleksandra Friedel jako prezeska, a dotychczas wspierali ją: Piotr Głowski oraz Łukasz Linek jako członkowie zarządu. Teraz dołączają do nich Tomasz Tobór i Maciej Zagórowski.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies