Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Coraz bliżej do mil w Pekao. Bank organizuje konferencję na temat współpracy z LOT-em i Miles and More

Zamiar udostępnienia kart pozwalających na zbieranie mil w ramach programu Miles and More, Pekao zapowiedział już w ubiegłym roku

Wygląda na to, że już niewiele czasu dzieli posiadaczy kart Pekao od rozpoczęcia zbierania mil w ramach programu lojalnościowego dla podróżujących samolotami Miles and More. Bank na najbliższy wtorek zaprosił dziennikarzy na konferencję prasową, podczas której przedstawi szczegóły strategicznej współpracy nawiązanej z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.

Przeczytajcie także: Bank Pekao zapowiada umowę z LOT-em

Jednym z jej elementów będą karty kredytowe wydawane przez bank, pozwalające na zbieranie mil w ramach programu lojalnościowego Miles and More. Przedstawiciele Pekao zapowiedzieli to już w listopadzie ubiegłego roku. Z ówczesnych informacji wynikało, że mile będzie można zbierać za pomocą kart: Kredytowej z Żubrem, World Elite Mastercard i Visa Infinite.

Wcześniej, bo w czerwcu 2023 r. o planowanej współpracy Pekao i LOT mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na podstawie informacji nieoficjalnych. Więcej o tym w tekście Miles & More wraca do bankowości. Wygląda na to, że punkty w programie będą mogli zbierać klienci Pekao.

Przeczytajcie także: Klienci Volkswagen Banku dostali płatności mobilne

Program Miles & More to największy tego rodzaju program lojalnościowy w Europie. Należy do niego kilkanaście linii lotniczych, w tym polski LOT. Umożliwia zbieranie mil, które można następnie wymieniać na różne nagrody i korzyści. Do niedawna mile w programie można było zbierać nie tylko z tytułu wydatków na podróże lotnicze, przy pomocy kart płatniczych wydawanych przez instytucje finansowe. Wieloletnim partnerem bankowym Miles & More na polskim rynku był mBank. Karty pozwalające na zbieranie mil wydawała także organizacja Diners Club.

Pierwsza z tych instytucji zdecydowała jednak wycofać się z programu wiosną 2021 r. Natomiast użytkownicy kart Diners Club stracili możliwość zbierania mil po tym, jak organizacja zdecydowała się opuścić polski rynek w połowie 2022 r.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies