Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Breakfast: eksperci opowiedzą o nowych usługach fintech. Wydarzenie już w najbliższy wtorek

Cashless Breakfast to ekskluzywne spotkania ekspertów z branży finansowej i nowych technologii

W najbliższy wtorek, 20 lutego 2024 r., odbędzie się drugie w tym roku wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem przewodnim tematem spotkania będą nowe usługi, jakie w ostatnim czasie pojawiły się, i jakie w perspektywie najbliższych miesięcy mogą pojawić się na polskim rynku fintech.

Przeczytajcie także: Wkrótce na rynku pojawi się nowa usługa od Fenige

W trakcie śniadania odbędzie się panel dyskusyjny, w którym wezmą udział zaproszeni przez cashless.pl eksperci. Wśród nich znajdą się m.in. Weronika Chrzanowska, wiceprezeska Planet Pay i dyrektorka departamentu kart i fintechów w ITCARD, Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności, operatora Blika czy Paweł Widawski, prezes fundacji Fintech Poland.

Dlaczego nowe usługi pojawią się wkrótce na polskim rynku? Które z nich mogą w największym stopniu decydować o rozwoju branży w najbliższym czasie? Które segmenty fintechu, takie jak płatności, lendtech, insurtech itd., mogą w największym stopniu skorzystać na pojawieniu się nowych usług generowanych np. nowymi regulacjami? Jakie najbardziej wartościowe korzyści mogą dostrzec konsumenci i instytucje z oferowania nowych usług z obszaru fintech? To tylko niektóre zagadnienia, jakie poruszymy podczas najbliższego Cashless Breakfast.

Przeczytajcie także: Blik pojawi się w aplikacjach fintechów

Tradycyjnie już dla czytelników cashless.pl przygotowaliśmy kilka bezpłatnych wejściówek na najbliższy Cashless Breakfast. Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl i uzasadnić chęć udziału w wydarzeniu. Autorom najciekawszych wypowiedzi przyznamy wejściówki, o czym poinformujemy w wiadomości e-mail. Na zgłoszenia czekamy do końca dzisiejszego dnia.

Partnerem wydarzenia jest ITCARD.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies