Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy, ciekawy smartwatch z Garmin Pay. Oto, przeznaczony dla aktywnych kobiet, Lily 2 Classic

Urządzenie zaprezentowane kilka dni temu przez Garmina kosztuje ok. 1,5 tys. zł

Na rynku pojawiło się właśnie nowe urządzenie umożliwiające korzystanie ze zbliżeniowych płatności mobilnych Garmin Pay. Mowa o smartwatchu Lily 2 Classic, który ze względu na swój wygląd może przypaść do gustu uprawiającym sport kobietom. Urządzenie zostało zaprezentowane kilka dni temu w dwóch wersjach Lily 2 i Lily 2 Classic. Z tym, że tylko ta druga wersja została uzupełniona o funkcję Garmin Pay.

Przeczytajcie także: Powerdot wprowadzi w Polsce nową usługę płatniczą

Lily 2 Classic można zamówić w czterech wersjach kolorystycznych, z paskiem skórzanym lub silikonowym. Charakterystyczną cechą zegarka jest ozdobny motyw na tarczy, inny w każdej wersji kolorystycznej. Urządzenie pomaga w śledzeniu stanu zdrowia. Umożliwia rejestrowanie tętna, saturacji, poziomu stresu czy jakości snu. Jak większość smartwatchy Garmina posiada też aplikacje do rejestrowania aktywności fizycznych a także cyklu miesiączkowego oraz ciąży. Lily 2 Classic kosztuje ok. 1,5 tys. zł.

Przeczytajcie także: Ostatnia szansa na zagłosowanie na Cashless Pay 2023

Jak wspomniałem, zegarek pozwala na korzystanie ze zbliżeniowych płatności mobilnych Garmin Pay. Aby je aktywować, należy najpierw do aplikacji Garmina na telefonie z systemem iOS lub Android dodać kartę instytucji współpracującej z producentem (w Polsce to kilkanaście banków i fintechów). Zegarkiem płaci się na podobnej zasadzie jak plastikową kartą – poprzez zbliżenie urządzenia do terminala w sklepie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies