Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Na rynek trafił nowy smartwatch wyposażony w płatności mobilne. Zobaczcie Garmina D2 Mach 1 Pro

Ta skomplikowana nazwa smartwatcha ma związek z profesją ludzi, dla których jest przeznaczony

Do sprzedaży trafił nowy model smartwatcha, który pozwala na płatności mobilne Garmin Pay. Mowa o D2 Mach 1 Pro. Choć urządzenie posiada szereg funkcji przydatnych podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu, to przeznaczony jest przede wszystkim dla pilotów. To im mogą przydać się specjalistyczne funkcje, takie jak wyświetlacz pokazujący treści w ułatwiającym ich czytanie po ciemku kolorze czerwonym, prognoza pogody, obsługa danych z radarów, itp.

Przeczytajcie także: Duża redukcja zatrudnienia planowana przez ING

Ale jak większość wprowadzanych na rynek smartwatchy Garmina, D2 Mach 1 Pro został także wyposażony w funkcję umożliwiającą korzystanie z usługi Garmin Pay. To płatności mobilne działające podobnie jak zbliżeniowa karta bankowa. Po aktywacji usługi właściciel zbliża zegarek do terminala płatniczego tak samo jak plastikową kartę. Aby korzystać z Garmin Pay, trzeba wcześniej do aplikacji na smartfonie dodać kartę banku współpracującego z producentem.

Przeczytajcie także: Prawie 12 mln kart Polacy dodali do płatności mobilnych

Korzystanie z Garmin Pay umożliwia wielu wydawców kart z Polski. Wśród nich znajdują się m.in. największego banki, takie jak Pekao, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, ING, BNP Paribas itd. Do aplikacji Garmina można dodać także karty wydawane przez niektóre fintechy, takie jak ZEN czy Revolut. Garmin aktualnie oferuje kilkadziesiąt zegarków pozwalających na korzystanie z płatności mobilnych. D2 Mach 1 Pro należy do najdroższych z nich – kosztuje bez mała 1650 euro.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies