Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zbliżają się ferie zimowe. Euronet i ITCARD uruchamiają dodatkowe bankomaty

Urządzenia pojawią się przede wszystkim w miejscowościach turystycznych w województwach małopolskim, dolnośląskim i podkarpackim

Firma Euronet poinformowała, że przed zbliżającymi się feriami zimowymi udostępni klientom dodatkowe bankomaty i wpłatomaty. W województwach dolnośląskim, małopolskim, podkarpackim oraz śląskim, w których działa ponad 380 maszyn całorocznych, pojawi się kolejnych 31 urządzeń sezonowych.

Przeczytajcie także: mObywatel z nową usługą

Operator bankomatów doprecyzował, że dodatkowe urządzenia trafią przede wszystkim do najpopularniejszych lokalizacji wybieranych przez turystów na zimowy wypoczynek. Na liście znaleźć można m.in. Zakopane, Karpacz, Szczyrk i Białkę Tatrzańską. Wszystkie maszyny po instalacji będą uwzględnione w wyszukiwarce usług Euronet.

Przeczytajcie także: Zing już działa

Z kolei firma IT CARD zdecydowała się na zainstalowanie w miejscowościach turystycznych urządzeń, które później mają w nich pozostać na stałe. W ramach tego przedsięwzięcia postawiono 40 nowych bankomatów. Dodatkowo ITCARD udostępnił kilka urządzeń typowo sezonowych. Pojawiły się one np. na jarmarkach świątecznych w Szczecinie i w Zakopanem.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies