Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Na stronę internetową Nest Banku wraca porównywarka kont i kredytów

Porównywarka kont pojawiła się na stronie internetowej banku już kilka lat temu, ale usunięto ją przy okazji rebrandingu

Nest Bank rozbudował swoją stronę internetową – pojawiły się na niej dwie porównywarki: kont firmowych oraz kredytowa. Z ich pomocą klienci mogą samodzielnie porównywać koszty prowadzenia rachunku oraz usług bankowych w tej instytucji oraz u konkurencji.

Przeczytajcie także: Ubezpieczeniowa TubaPay staje się InslyPay

Bank wyjaśnia, że porównywarka kont pozwala określić np. na podstawie liczby operacji wykonywanych przez użytkownika w każdym miesiącu, jednostkowe i roczne koszty prowadzenia konta w różnych instytucjach. Dzięki temu przedsiębiorca może wybrać najkorzystniejszą ofertę. Drugie narzędzie pozwala określić, czy, a jeśli tak to o ile Nest obniży raty pożyczek zaciągniętych w innych bankach, jeśli klient skorzysta z kredytu konsolidacyjnego. W tym celu wystarczy podać kwotę pozostałą do spłaty i wysokość raty.

Przeczytajcie także: Polski fintech WeSub wszedł na rynek francuski

Warto przypomnieć, że Nest już kilka lat temu oferował na swojej stronie internetowej porównywarkę kont. W międzyczasie instytucja przeprowadziła jednak rebranding, po którym znkinęła ze strony. Zdecydowano się wówczas także na zmianę logotypu, wyglądu aplikacji mobilnej, bankowości internetowej, ale też strony internetowej. Proces ten przeprowadzono wiosną 2022 roku.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies