Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Insurtech Sandis wprowadza do swoich rozwiązań wieloskładnikowe uwierzytelnianie od Secfense

Rozwiązanie wdrożono w multiagencji WAGAS

Insurtech Sandis nawiązał współpracę z Secfense, dostawcą usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. Startup zabezpieczył konta użytkowników aplikacji, z których korzysta multiagencja WAGAS, specjalizująca się w ubezpieczeniach GAP i przedłużonych gwarancji.

Przeczytajcie także: Nowy bezpłatny numer do zgłaszania podejrzanych SMS-ów

Sandis oferuje oprogramowanie do dystrybucji produktów ubezpieczeniowych, a także świadczy usługi w zakresie zarządzania infrastrukturą i rozwojem aplikacji. W grupie WAGAS przeprowadził wdrożenie, którego celem jest zabezpieczenie oprogramowania firmy i zewnętrznych dostawców. Wykorzystał do tego technologię opracowaną przez Secfense.

Przeczytajcie także: Allianz pozywa Revoluta

Secfense dostarcza rozwiązania MFA (wieloskładnikowej autentykacji), których wdrożenie nie wymaga ingerencji w kod zabezpieczanej aplikacji. Narzędzie User Access Security Broker (UASB) pozwala objąć silnym uwierzytelnianiem dowolny system, umożliwiając zastosowanie drugiego składnika logowania. O rozwiązaniu tym opowiadał Krzysztof Góźdź z Secfense podczas jednego ze spotkań z cyklu Cashless Breakfast.

Jak podkreśla Sandis, przeprowadzone w WAGAS wdrożenie pozwala zapewnić zgodność z rekomendacjami KNF w zakresie cyberbezpieczeństwa. Na pierwszym etapie insurtech zabezpieczył 11 oferowanych przez siebie aplikacji, a docelowo udostępni zabezpieczenia dla 27.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies