Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w ofercie Raiffeisen Digital Bank. Pożyczka konsolidacyjna z limitem do 150 tys. zł

Po wprowadzeniu pożyczki konsolidacyjnej w lipcu bieżącego roku teraz RDB zdecydował o potrojeniu jej maksymalnej wysokości, do 150 tys. zł

Raiffeisen Digital Bank coraz mocniej walczy o polskich klientów. Po wprowadzeniu kilka lat temu pożyczek gotówkowych a następnie rachunków osobistych z kartami debetowymi oraz kont oszczędnościowych, teraz rozwija pożyczki konsolidacyjne. Za ich pomocą można refinansować zadłużenie zaciągnięte w innych bankach.

Przeczytajcie także: Orlen postawił nowy automat sprzedażowy

Pierwszy raz o nowym produkcie z portfolio RDB serwis cashless.pl informował już w lipcu bieżącego roku. Wówczas klienci instytucji mogli się ubiegać o pożyczki o wartości do 50 tys. zł. Teraz bank poinformował o podniesieniu maksymalnej wartości konsolidacji do 150 tys. zł.

Podobnie jak w przypadku innych produktów kredytowych RDB o pożyczkę konsolidacyjną można występować wyłącznie w aplikacji mobilnej. Instytucja nie oferuje obsługi za pomocą klasycznego internetowego serwisu transakcyjnego. Bank deklaruje, że decyzje kredytową podejmuje nawet w 15 minut, nie pobiera prowizji od udzielenia finansowania, oprocentowanie pożyczki wynosi ok. 12 proc. w skali roku a jej spłatę można rozłożyć na 10 lat.

Przeczytajcie także: Już 1 stycznia firmy pożyczkowe trafią pod nadzór KNF

Raiffeisen Digital Bank działa na polskim rynku od 2021 roku. Co ciekawe jednak austriacka instytucja wcześniej już była obecna na naszym rynku jako Raiffeisen Polbank. Nazwa powstała po fuzji z Polbankiem. Później Austriacy wycofali się z naszego rynku a RP został kupiony przez BNP Paribas. RDB to próba odzyskania symaptii polskich klientów za pośrednictwem nowoczesnych usług bankowych. Jeśli koncepcja RDB sprawdzi się w Polsce, ma być eksportowana na inne rynki. I wydaje się, że zaczyna się sprawdzać, bo RDB rozwija już swoje usługi także na rynku rumuńskim.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies