Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kto jest największy w płatnościach? Już wkrótce premiera Rankingu 100 największych polskich firm branży płatniczej

Tegoroczny ranking będzie już trzecią edycją projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2021 r.

Już na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku redakcja serwisu cashless.pl opublikuje Ranking 100 największych polskich firm branży płatniczej. Znajdziecie w nim zestawienie najważniejszych podmiotów działających w polskich płatnościach, pogrupowanych pod względem przychodów, wyniku netto i kilku innych wskaźników finansowych. Raport z rankingiem będzie można bezpłatnie pobrać na stronie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Oto druga edycja Rankingu największych firm polskiej branży płatniczej

Podczas pracy nad naszym rankingiem pod uwagę weźmiemy przede wszystkim spółki prawa handlowego, zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, oraz inne podmioty gospodarcze, które działają w szeroko pojętej branży płatniczej. Wśród nich znalazły się więc m.in. krajowe instytucje płatnicze, małe instytucje płatnicze, operatorzy terminali płatniczych, integratorzy płatności internetowych, podmioty obsługujące przekazy krajowe i międzynarodowe, operatorzy płatności mobilnych i zdalnych, itp.

Jeśli Wasza firma działa w branży płatniczej i chcecie mieć pewność, że znajdzie się w naszym rankingu, napiszcie do nas na adres kontakt@cashless.pl.

Przeczytajcie także: Nowe usługi w ofercie BNP Paribas

Tegoroczny ranking będzie już trzecią edycją projektu zapoczątkowanego przez nas w 2021 r. Dzięki temu, że ranking ma już trzy lata, dane w nim zawarte pozwolą ocenić kierunek zmian zachodzących w polskiej branży płatniczej. Które firmy rosną najszybciej? W których częściach branży sytuacja poprawia się, a którym wiedzie się gorzej? Czy zwiększający się wolumen transakcji bezgotówkowych pozwala podnosić rentowność biznesu płatniczego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w raporcie specjalnym wydanym razem z rankingiem.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: RANKING

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies