Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Cities 2023. Już za dwa tygodnie wyniki rankingu na najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce

Wyniki rankingu zaprezentujemy podczas kongresu Local Trends w Poznaniu

Redakcja serwisu cashless.pl, przy merytorycznym wsparciu Fundacji Polska Bezgotówkowa, już po raz drugi przygotowała ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Jego wyniki, podobnie jak rok temu, zaprezentujemy podczas uroczystej gali w trakcie kongresu Local Trends, który w dniach 17-18 października odbędzie się w Poznaniu.

Przeczytajcie także: Vinted ma licencję instytucji pieniądza elektronicznego

Ranking Cashless Cities powstaje na podstawie danych zebranych przez cashless.pl za pośrednictwem ankiet rozesłanych do miast. W naszym projekcie udział mogła wziąć każda miejscowość z Polski, posiadająca prawa miejskie. W tym roku zdecydowało się na to niemal dwa razy więcej samorządów niż przed rokiem. Szczegóły rankingu, wraz z metodyką, znajdą się w raporcie, który opublikujemy zaraz po premierze na Local Trends.

A jak wyglądał ubiegłoroczny ranking Cashless Cities, możecie zobaczyć w tekście Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Poznajcie Cashless Cities.

Przeczytajcie także: Druga drewniana karta płatnicza od Tomorrow

Jak wspomniałem, partnerem merytorycznym Cashless Cities 2023, podobnie jak w roku ubiegłym, jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zajmuje się rozwojem infrastruktury płatniczej w Polsce, upowszechnianiem i promocją obrotu bezgotówkowego, a także podnoszeniem wiedzy obywateli i przedsiębiorców w tym zakresie. Fundacja realizuje od 2018 roku Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, który kieruje również do jednostek samorządu terytorialnego. Działa także jako partner merytoryczny inicjatyw Local Trends oraz SmartCity i wspiera inne innowacyjne projekty.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies