Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
WeSub zaprasza do NieSklepu, w którym niczego nie można kupić, ale odwiedzić go warto

NieSklep oferuje subskrypcje pełnowartościowego, używanego sprzętu elektronicznego

WeSub, fintech specjalizujący się w oferowaniu firmom narzędzi do subskrybowania sprzętu elektronicznego, zaprezentował nową wersję swojej usługi określanej mianem NieSklep. To serwis internetowy, w którym znajdują się oferty subskrybowania pełnowartościowych przedmiotów używanych wcześniej od nowości przez klientów WeSub i partnerów tej spółki.

Przeczytajcie także: WeSub ma już ponad 3 tys. umów

WeSub tworzy rozwiązania, które pozwalają sklepom internetowym czy stacjonarnym dodawać subskrypcję jako metodę płatności. Dzięki temu klienci firmowi mogą wynająć jakiś przedmiot (np. komputer, smartfon, ale też sprzęt gastronomiczny) zamiast kupować go na raty czy brać w leasing. Klient nie spłaca wartości przedmiotu, lecz płaci za korzystanie z niego – to usługa, którą przedsiębiorca może ująć w kosztach. Po zakończeniu umowy nie jest wymagane wykupienie sprzętu.

Dodatkowo firma RentUp, należąca do grupy WeSub, oferuje taką możliwość klientom indywidualnym. Można z niej skorzystać zawierając umowę najmu np. w sklepach sieci Komputronik.

Przeczytajcie także: RentPay to nowy sposób płatności od WeSub

– Wychodzimy poza granice tradycyjnych rozwiązań. NieSklep dba o drugi, trzeci i jeszcze kolejne obiegi urządzeń subskrybowanych w ramach oferty naszej i naszych partnerów. Pilnujemy, żeby sprzęt jak najdłużej był w obiegu, regularnie go serwisując i odnawiając przed oddaniem kolejnemu klientowi. Wpływa to znacząco na wydłużenie cyklu życia sprzętu – mówi Paulina Nadaj z WeSub.

W ofercie NieSklepu znajdują się m.in. smartfony, laptopy, tablety, smartwatche czy słuchawki. Na przykład Apple Watch Series 6 RED GPS, 44mm, kosztuje w subskrypcji 60 zł miesięcznie. Dodatkowo WeSub zapewnia, że za każde zasubskrybowane używane urządzenie sfinansuje zasadzenie jednego drzewa. Spółka współpracuje przy tym projekcie z platformą posadzimy.pl, która walczy z deforestacją i zmianami klimatycznymi.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies