Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking Cashless Cities 2023. Wkrótce ogłoszenie wyników

Zestawienie najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce zaprezentujemy podczas kongresu Local Trends, który w dniach 17-18 października odbędzie się w Poznaniu

Już za niecały miesiąc redakcja serwisu cashless.pl zaprezentuje drugą edycję projektu Cashless Cities, czyli rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Projekt powstał przy merytorycznej współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Podobnie jak w ubiegłym roku wyniki rankingu zaprezentujemy w trakcie kongresu Local Trends, który odbędzie się w dniach 17-18 października w Poznaniu.

Przeczytajcie także: Wojciech Sobieraj odszedł z zarządu Vodeno

Ranking Cashless Cities powstaje na podstawie danych zebranych przez cashless.pl w ankietach rozesłanych do miast. W naszym projekcie udział mogła wziąć każda miejscowość z Polski na prawach miejskich. W tym roku zdecydowało się na to niemal dwa razy więcej samorządów niż przed rokiem. Szczegóły rankingu, wraz z metodyką, znajdą się w raporcie, który opublikujemy zaraz po premierze na Local Trends.

A jak wyglądał ubiegłoroczny ranking Cashless Cities możecie zobaczyć w tekście Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Poznajcie Cashless Cities.

Przeczytajcie także: Weźcie udział w projekcie Who is who w polskiej branży płatniczej

Jak wspomniałem, partnerem merytorycznym Cashless Cities 2023 podobnie jak w roku ubiegłym, jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zajmuje się rozwojem infrastruktury płatniczej w Polsce, upowszechnianiem i promocją obrotu bezgotówkowego, a także podnoszeniem wiedzy obywateli i przedsiębiorców w tym zakresie. Fundacja realizuje od 2018 roku Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, który kieruje również do jednostek samorządu terytorialnego. Działa także jako partner merytoryczny inicjatyw LocalTrends oraz SmartCity i wspiera inne innowacyjne projekty.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies