Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wystartował nowy marketplace dla firm. Platformę Vendora.pl prowadzi spółka EFL

W ofercie serwisu można już znaleźć pojazdy elektryczne czy elektronikę, operator obiecuje też narzędzia i maszyny

Działająca na rynku leasingu spółka EFL uruchomiła serwis Vendora.pl. To marketplace przeznaczony dla przedsiębiorców. Firma wchodząca w skład grupy Credit Agricole deklaruje, że zakup lub podpisanie umowy leasingowej będą się odbywały w pełni online, w ramach jednego procesu. Umożliwią to wideoweryfikacja i wykorzystanie podpisu kwalifikowanego.

Przeczytajcie także: Kolejna autostrada stała się darmowa

Nowa platforma kierowana jest głównie do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W serwisie znajdą one m.in. elektryczne środki transportu: hulajnogi czy rowery. Do tego dochodzą sprzęt elektroniczny (komputery, smartfony, smartwatche, tablety), urządzenia peryferyjne (drukarki, monitory, klawiatury czy słuchawki), a w przyszłości także narzędzia i maszyny. Mają to być po prostu produkty, na których zapotrzebowanie zgłaszają same firmy.

Przedstawiciele EFL zapewniają w komunikacie prasowym, że nowa platforma ma też ułatwić start sprzedawcom, którzy do tej pory nie byli obecni w sieci. Wszystkie narzędzia niezbędne do obsługi sprzedaży są dostępne w wyznaczony panelu, co ma gwarantować wygodę i prostotę obsługi. Vendora.pl umożliwia także integracje biznesowe pomiędzy użytkownikami, którzy będą w stanie budować swoją sieć kontaktów biznesowych.

Przeczytajcie także: mDowodem można się już legitymować w bankach

Jeszcze w 2019 roku wystartował marketplace MerXu, który również działa na rynku B2B. Latem br. mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że platforma gromadzi już ponoć ponad 60 tys. firm, a na ofertę składa się prawie 800 tys. produktów, wśród których są m.in. materiały budowalne, elektrotechnika, chemia, narzędzia, instalacje OZE, artykuły BHP czy produkty dla restauracji i hoteli. Prezesem merXu jest Przemysław Budkowski, który przez lata szefował Allegro.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies