Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PragmaGO zwiększa zasięg swoich usług. Jej płatności odroczone dostępne dla klientów biznesowych w bramce Comfino

Z Comfino korzysta obecnie ok. 500 sklepów internetowych i stacjonarnych

Katowicka spółka PragmaGO poinformowała o udostępnieniu swoich płatności odroczonych klientom biznesowym, korzystającym ze sklepów obsługiwanych przez Comfino. To bramka płatnicza oferowana przez znaną z porównywarki finansowej firmę Comperia.

Przeczytajcie także: Na Allegro będzie można korzystać z różnych płatności odroczonych

Zgodnie z informacją prasową klienci sklepów obsługiwanych przez Comfino mogą liczyć na finansowanie zakupów o wartości do 100 tys. zł, z odroczeniem od 14 do 60 dni. Przy czym umowę na korzystanie z limitu podpisuje się całkowicie online, a zatwierdza za pomocą wiadomości SMS.

Comfino to bramka płatnicza uruchomiona w 2021 r. Działa jak wtyczka dla sklepów internetowych i punktów stacjonarnych, po której zaimplementowaniu kupujący otrzymują dostęp do szeregu opcji zapłaty za produkty lub usługi – płatności mobilnych, rat, a od teraz także płatności odroczonych od PragmaGO. Obecnie z Comfino korzysta ponad 500 sklepów internetowych i stacjonarnych, m.in. MKS Meble, Moderno Meble, Fumio.pl, ByBikes.pl czy platforma Kliniki.pl.

Przeczytajcie także: ING wprowadza do imoje płatności od PragmaGO

Z kolei PragmaGO znana jest m.in. z tego, że specjalizuje się w płatnościach odroczonych dla klientów biznesowych. Rozwija je m.in. dla klientów firmowych na największej w Polsce platformie e-commerce, czyli Allegro. Przedstawiciele spółki podkreślają, że usługa jest wykorzystywana przez firmy inaczej niż przez klientów indywidualnych. – Konsumenci często korzystają z płatności odroczonych pod wpływem chwilowej potrzeby czy impulsu. Dla przedsiębiorców to coś więcej – to stały dostęp do środków na zakup towaru, dzięki czemu mogą bez przeszkód realizować kolejne zlecenia i unikać przestojów – mówi Danuta Czapeczko, wiceprezes PragmaGO.

W komunikacie prasowym na temat wdrożenia płatności odroczonych w Comfino nie podano wysokości prowizji, jaką ponosić będą korzystające z tego rozwiązania firmy. Ale na przykład na allegro.pl PragmaGO oferuje firmom bezpłatne odroczenie na 30 dni oraz prowizję w wysokości 4,5 proc. przy odroczeniu na dwa miesiące.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies