Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już wkrótce wyniki tegorocznej edycji rankingu Cashless Cities

Zwycięzców rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce ogłosimy podczas kongresu LocalTrends

Cashless Cities 2023 to druga edycja rankingu na najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce, opracowywanego przez cashless.pl przy merytorycznym wsparciu Fundacji Polska Bezgotówkowa. Wyniki tegorocznego rankingu ogłosimy, podobnie jak przed rokiem, podczas uroczystej gali w trakcie październikowego kongresu LocalTrends w Poznaniu.

Przeczytajcie także: W każdym urzędzie skarbowym można płacić kartą

Projekt Cashless Cities powstaje na podstawie danych udostępnionych przez władze poszczególnych miast w ankiecie przygotowanej przez cashless.pl. Do rankingu mogły zgłaszać się wszystkie miejscowości w Polsce, posiadające prawa miejskie, a które w najlepszy sposób odpowiadają na potrzeby mieszkańców zainteresowanych płatnościami bezgotówkowymi.

Przeczytajcie także: Zapraszamy do udziału w projekcie Who is who

Jak wspomniałem, partnerem merytorycznym Cashless Cities 2023 jest, podobnie jak w roku ubiegłym, Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zajmuje się rozwojem infrastruktury płatniczej w Polsce, upowszechnianiem i promocją obrotu bezgotówkowego, a także podnoszeniem wiedzy obywateli i przedsiębiorców w tym zakresie. Fundacja realizuje od 2018 roku Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, który kieruje również do jednostek samorządu terytorialnego. Działa także jako partner merytoryczny inicjatyw LocalTrends oraz SmartCity i wspiera inne innowacyjne projekty.

Więcej na temat ubiegłorocznej edycji Cashless Cities dowiecie się z tekstu Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Poznajcie Cashless Cities.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies