Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już oficjalnie: Sebastian Ptak odchodzi z Blue Media

Menadżer na razie nie zdradza czym będzie zajmował się w najbliższej przyszłości

O tym, że Sebastian Ptak pożegna się z trójmiejską spółką, mówi się od dłuższego czasu. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o tym w lutym bieżącego roku, przy okazji informacji o zamknięciu należącej do Blue Media litewskiej spółki Autopay. Dziś o swoim odejściu menadżer poinformował oficjalnie na swoim profilu w portalu Linkedin.

Przeczytajcie także: Blue Media zamknie spółkę na Litwie

Sebastian Ptak w Blue Media pracował od około 19 lat, na różnych stanowiskach. Ostatnio był prezesem Autopay na Litwie do czasu, aż wraz ze zmianą strategii i skoncentrowaniu się na rynkach zachodniej i południowej Europy, firma postanowiła litewską spółkę zamknąć. W latach 2019-2022 Ptak był prezesem całej grupy Blue Media. Wcześniej pracował dla niej na różnych stanowiskach, do trójmiejskiej firmy trafił w 2004 r. Obecnie firma zmienia nazwę z Blue Media na Autopay.

Przeczytajcie także: Blue Media zmieni się w Autopay

Sebastian Ptak jest jednym z najbardziej znanych i szanowanych managerów w polskim sektorze płatniczym i szerzej – fintechowym. Często dzieli się swoim doświadczeniem podczas branżowych konferencji i innych wydarzeń. W 2020 r. przez Kapitułę nagród Cashless Fintech został uznany Osobowością Fintech. Na razie nie zdradza, co będzie robił dalej. Z informacji cashless.pl wynika, że nie zamierza wracać do biznesu. Chce poświęcić się mentoringowi oraz działalności edukacyjnej.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies