Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless.pl zaprasza do udziału w nowym projekcie. Zgłoście się do Who is who w polskiej branży płatniczej

Jeżeli pracujecie w sektorze płatniczym, informacji o Was nie może zabraknąć w książce Who is who w polskiej branży płatniczej. Wystarczy wypełnić prostą ankietę

Redakcja serwisu cashless.pl zaprasza do udziału w zupełnie nowym projekcie pt. Who is who w polskiej branży płatniczej. To książka, która zawierać będzie informacje oraz krótkie życiorysy wszystkich najważniejszych osób w sektorze płatności w Polsce. To oznacza, że jeżeli pracujecie np. w organizacji płatniczej, dla operatora terminali POS, w fintechu płatniczym czy w banku na stanowisku związanym z płatnościami, nie może Was w naszej książce zabraknąć.

Przeczytajcie także: Zgłoście się do projektu Cashless Cities 2023

Who is who w polskiej branży płatniczej będzie obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego managera zajmującego się płatnościami w naszym kraju. Może też być pomysłem na prezent z okazji świąt czy innych okoliczności osobistych lub firmowych. Książkę wydamy w limitowanym nakładzie. O tym, jak ją zdobyć, będziemy informować wkrótce w serwisie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Zobaczcie co polskie instytucje finansowe robią dla społeczności LGBT+

Obecność w Who is who w polskiej branży płatniczej nie wiąże się z koniecznością ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy wypełnić prostą ankietę, udostępnioną poniżej. Na zgłoszenia czekamy do końca września bieżącego roku. Zaproszenie kierujemy do wszystkich osób pracujących obecnie lub w przeszłości w polskim sektorze płatności oraz polskich managerów pracujących w firmach płatniczych za granicą. Cashless.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń, redakcji oraz skrótów nadesłanych życiorysów.

Fot. freepik.com/creativeart

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies