Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejny bank w bramce płatności Comfino. Raty oferuje w niej Pekao

Z platformy uruchomionej przez Comperię korzysta obecnie ponad 500 sklepów internetowych

W bramce płatności Comfino, którą w 2021 roku uruchomiła Comperia, pojawiły się raty oferowane przez Pekao. Konkretnie mowa o kredycie ratalnym (zarówno marżowym, jak i zero procent) na kwotę od 300 zł do 20 tys. zł. Klient może rozłożyć płatność na maksymalnie 60 rat i skorzystać z trzymiesięcznej karencji.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza zmiany w przelewach

Comfino przedstawiane jest jako marketplace płatności. Korzystające z niego sklepy (internetowe i stacjonarne) mogą zaoferować klientom różne metody finansowania zakupów: płatności odroczone, raty czy kredyty. Oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych. Same sklepy otrzymują należność w ciągu 24 godzin, niezależnie od metody płatności, na jaką zdecydował się kupujący.

Pekao deklaruje, że decyzje kredytowe wydawane są szybko, a dzięki automatyzacji proces ten może być przeprowadzony o każdej godzinie i codziennie. Tożsamość klienta może być zweryfikowana z pomocą logowania do własnej bankowości, przelewu weryfikacyjnego czy selfie. Z perspektywy sklepów implementacja tych płatności nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Można to zrobić, pobierając API ze strony Comfino albo korzystając z gotowych wtyczek popularnych platform sklepowych.

Przeczytajcie także: Fundacje będą zbierać środki przez wirtualny portfel GG

Obecnie z Comfino korzysta ponad 500 sklepów internetowych. W zakresie finansowania zakupów operator platformy współpracuje m.in. z Twisto, Aliorem, Santander Consumer Bankiem, InBankiem, Brutto.pl czy operatorem Blika. Kilka miesięcy temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że w I kw. br. przychody Comfino wyniosły 177 tys. zł.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies