Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Karta Łodzianina uzupełniona o nowe rozwiązania płatnicze. Użytkownicy mogą korzystać z Google Pay i Apple Pay

Karta pozwala korzystać ze zniżek i promocji na terenie miasta. Narzędzie jest dostępne w formie aplikacji i tradycyjnej karty

Użytkownicy Karty Łodzianina doczekali się w niej nowych usług. Osoby korzystające z tego rozwiązania w formie aplikacji mogą płacić z pomocą Google Pay i Apple Pay. Wcześniej role instrumentów płatniczych w apce dostępnej w App Store, Google Play i AppGallery pełniły Blik oraz Przelewy24.

Przeczytajcie także: Wealthon przed premierą usługi obniża ceny

Karta Łodzianina dostępna jest w formie apki, ale też tradycyjnej plastikowej karty. Narzędzie służy przede wszystkim do korzystania z promocji i zniżek na terenie miasta, np. w muzeach, sklepach czy restauracjach. Aby skorzystać z tej oferty, należy w danym punkcie udostępnić do zeskanowania indywidualny kod QR (lub kreskowy w przypadku plastiku). Sama Karta jest darmowa, ale jej aktywacja wymaga wykupienia Pakietu Mieszkańca kosztującego 1 zł.

Przeczytajcie także: Ponad 15 mln zł kary od UOKiK dla Bocian Pożyczki

Do czego mogą się przydać płatności Google Pay i Apple Pay? Jak tłumaczą przedstawiciele miasta, narzędzia te sprawdzą się podczas płatności za parkowanie w strefie, w której obowiązują opłaty, ale też podczas kupowania biletów komunikacji miejskiej. Warto zaznaczyć, że Karta jest połączona z innym rozwiązaniem: Migawką. To elektroniczna karta, na której kodowane są bilety okresowe. Te ostatnie są tańsze, jeśli użytkownik korzysta z Karty Łodzianina.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies