Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Cities 2023. Czekamy na zgłoszenia do rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie miasta, które działają na rzecz rozwoju obrotu bezgotówkowego oraz idei smart city

Redakcja serwisu cashless.pl zaprasza wszystkie miasta w Polsce do udziału w drugiej edycji projektu Cashless Cities, a więc rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Zgłosić się może każda miejscowość w Polsce posiadająca prawa miejskie. Wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl. W odpowiedzi wyślemy ankietę zawierającą pytania dotyczące rozwoju obrotu bezgotówkowego w poszczególnych ośrodkach. Na wypełnione ankiety czekamy do połowy lipca bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Wealthon obniżył ceny przed premierą swojej nowej usługi

Cashless Cities 2023 to druga edycja naszego projektu. Poprzedni zrealizowaliśmy w ubiegłym roku. Zwycięzców ogłosiliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie kongresu Local Trends w Poznaniu. Więcej na ten temat dowiecie się z tekstu Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Poznajcie Cashless Cities.

Przypomnę, że Cashless Cities to zestawienie ośrodków miejskich, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich mieszkańców, najlepiej dbają o rozwój płatności bezgotówkowych w miejskiej przestrzeni. Celem projektu jest promowanie samorządów, które wspierają cyfrową gospodarkę oraz ideę smart city.

Przeczytajcie także: ING udostępnił klientom możliwość korzystania z kluczy sprzętowych

Partnerem merytorycznym Cashless Cities 2023 jest, podobnie jak w roku ubiegłym, Fundacja Polska Bezgotówkowa, która zajmuje się rozwojem infrastruktury płatniczej w Polsce, upowszechnianiem i promocją obrotu bezgotówkowego, a także podnoszeniem wiedzy obywateli i przedsiębiorców w tym zakresie. Fundacja realizuje od 2018 roku Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, który kieruje również do jednostek samorządu terytorialnego. Działa także jako partner merytoryczny inicjatyw Local Trends oraz SmartCity i wspiera inne innowacyjne projekty.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies