Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mapa polskiego fintechu 2023. Premiera już dzisiaj

Tegoroczną Mapę zaprezentujemy w trakcie Cashless Fintech Evening

Dzisiaj zaprezentujemy Mapę polskiego fintechu 2023. To już szósta edycja projektu zapoczątkowanego przez nas w 2018 r. Tegoroczną Mapę opracowaliśmy wspólnie z fundacją Fintech Poland i różni się ona znacznie od poprzednich edycji. Wprowadzając trzy warstwy Mapy próbowaliśmy sprostać wyzwaniom związanym z prawidłowym zdefiniowaniem polskiego fintechu, z czym w mniejszym lub większym stopniu borykaliśmy się już w minionych latach.

Przeczytajcie także: Aplikacja PeoPay ma już 10 lat

Jak już wspomniałem, Mapę polskiego fintechu 2023 pokażemy po raz pierwszy podczas dzisiejszego wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening. W jego trakcie ogłosimy też zdobywców nagród Cashless Fintech 2023.

Podobnie jak w ubiegłym roku przyznamy je w sześciu kategoriach: Projekt Fintech (dla projektów z obszaru nowoczesnych technologii finansowych wdrażanych przez tradycyjne instytucje finansowe), Fintech Future (dla fintechu z największym potencjałem rozwojowym), Insurtech Roku (dla spółki lub projektu z obszaru nowoczesnych technologii ubezpieczeniowych), Osobowość Fintech (dla osoby, która jest założycielem/współzałożycielem firmy działającej w obszarze nowoczesnych usług finansowych albo zarządza taką firmą), Fintech Roku (dla polskiej spółki, która w ostatnim roku odnotowała szczególne osiągnięcia i Green Finance (dla firmy fintechowej za szczególny wkład w działania na rzecz ochrony planety).

Przeczytajcie także: Polski fintech kończy z obsługą klientów indywidualnych

W trakcie dzisiejszego Cashless Fintech Evening zaprezentujemy także wyniki badania, jakie wykonaliśmy przy okazji pracy nad tegoroczną Mapą oraz porozmawiamy z zaproszonymi ekspertami. Zarówno Mapa polskiego fintechu, jak i zdobywcy nagród Cashless Fintech 2023 znajdą się w raporcie, który po zakończeniu Cashless Fintech Evening zostanie opublikowany w serwisie cashless.pl.

Partnerami Głównymi Cashless Fintech Evening oraz Mapy polskiego fintechu 2023 i poświęconego jej raportu są w tym roku: Mastercard i Alior Bank. Natomiast partnerami wspierającymi zostały firmy: Walutomat, OANDA TMS Brokers, Przelewy24, PayU oraz Polskie ePłatności.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies