Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mapa polskiego fintechu 2023. Premiera już w najbliższy czwartek

Tegoroczną Mapę po raz pierwszy zaprezentujemy w trakcie wydarzenia Cashless Fintech Evening w Elektrowni Powiśle

Już w najbliższy czwartek w Warszawie odbędzie się wydarzenie z cyklu Cashless Fintech Evening. Jednym z głównych punktów programu będzie prezentacja Mapy polskiego fintechu 2023. To realizowany przez nas od 2018 r. projekt, który w jednym miejscu prezentuje wszystkie najważniejsze fintechy działające na polskim rynku.

Przeczytajcie także: Zobaczcie, czym od poprzednich wersji będzie różnić się tegoroczna Mapa polskiego fintechu 2023

Prezentacji tegorocznej Mapy towarzyszyć będzie też omówienie najważniejszych wniosków z badania, które przygotowaliśmy przy okazji prac nad Mapą. Wyniki zaprezentuje Paweł Widawski, prezes fundacji Fintech Poland, która jest współautorką Mapy polskiego fintechu 2023.

W trakcie Cashless Fintech Evening ogłosimy także zdobywców tegorocznych nagród Cashless Fintech w sześciu kategoriach. Ich nazwy, opis oraz kandydatów możecie poznać w tekście: Zbliża się premiera Mapy polskiego fintechu 2023 oraz ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech. Poznajcie kandydatów.

Przeczytajcie także: Startuje druga edycja rankingu Cashless Cities

Zarówno Mapa polskiego fintechu, jak i zdobywcy nagród Cashless Fintech 2023 znajdą się w raporcie, który po zakończeniu Cashless Fintech Evening zostanie opublikowany w serwisie cashless.pl.

Partnerami Głównymi Cashless Fintech Evening oraz Mapy polskiego fintechu 2023 i poświęconego jej raportu są w tym roku: Mastercard i Alior Bank. Natomiast partnerami wspierającymi zostały firmy: Walutomat, OANDA TMS Brokers, Przelewy24, PayU oraz Polskie ePłatności.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies