Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe zegarki z Garmin Pay. W sprzedaży pojawiły się smartwatche z linii fenix 7 Pro i epix Pro

Za najtańszy model epix Pro trzeba zapłacić blisko 950 euro. Ceny zegarków z serii fenix 7 Pro zaczynają się od blisko 850 euro

Garmin zaprezentował nowe zegarki z dwóch popularnych linii: fenix 7 Pro i epix Pro. Jedną z najciekawszych zmian względem poprzedników jest pojawienie się modułu latarki LED z możliwością regulacji jasności i trybem stroboskopowym – rozwiązanie może się okazać przydatne podczas nocnych treningów. Czasomierze posiadają też funkcję Garmin Pay, dzięki której można nimi płacić bezstykowo.

Przeczytajcie także: ING podnosi opłaty za bankomaty, karty oraz usługi maklerskie

Zegarki z serii fenix 7 Pro posiadają funkcję ładowania energią słoneczną. W efekcie w trybie smartwatcha mogą pracować ponad miesiąc (przy spełnieniu określonych warunków), a w trybie oszczędzania energii nawet kilka miesięcy. Wyświetlacz nowej generacji zoptymalizowano w zakresie poboru energii, ale nie odbyło się to kosztem czytelności. Z kolei poprawa map pogodowych umożliwia łatwiejsze przewidywanie zmian warunków atmosferycznych.

Producent zwraca też uwagę na dodanie funkcji oceny wytrzymałości. Chodzi o zdolność do utrzymania wydłużonego wysiłku. Narzędzie wykorzystuje informacje o pułapie tlenowym, krótko- i długoterminowym obciążeniu treningowym, ale też innych czynnikach. Pojawiła się również funkcja oceny formy na podbiegach, która przyda się podczas treningów na wzniesieniach.

Przeczytajcie także: Compensa ułatwia zawarcie umowy ubezpieczenia na życie

Przydatne może się też okazać rozwiązanie o nazwie Up Ahead (Przed tobą), które pozwala sprawdzić na mapie punkty pomocy medycznej czy żywnościowe. Producent nie zapomniał o pulsoksymetrze, nadgarstkowym czujniku tętna i całym szeregu tradycyjnych funkcji sportowych. Zegarki dostępne są w kilku rozmiarach (42 mm, 47 mm, 51 mm), ze szkiełkami w wersji standardowej lub szafirowej. Ceny urządzeń z tej linii zaczynają się od niemal 850 euro.

Nowe zegarki z linii epix Pro wyposażono m.in. w wyświetlacz AMOLED oraz akumulator, który zapewnia do 16 dni działania w trybie zegarka. Pojawiło się też wsparcie dla wielu form aktywności, w tym piłki nożnej, koszykówki, jeździectwa czy sportów rakietowych. Użytkownik może liczyć na animowane wskazówki treningowe, pakiet funkcji nawigacyjnych czy monitorowanie jakości snu i poziomu stresu.

Smartwatche epix Pro dostępne są w rozmiarach 42 mm, 47 mm oraz 51 mm. Także i w tym przypadku można wybierać między standardowym i szafirowym szkiełkiem. Najtańszy model z tej serii kosztuje niemal 950 euro.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies