Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
VeloBank oferuje elastyczne lokaty. To klient decyduje, jak wysokie będzie oprocentowanie

VeloLokata na dni może być zakładana w bankowości internetowej oraz przez aplikację

VeloBank wprowadził do oferty VeloLokatę na dni. Korzystający z niej klienci sami decydują, na jaki okres inwestują pieniądze. Instytucja zaznacza, że wytrwałość jest nagradzana: im dłuższy czas trwania lokaty, tym wyższe będzie jej oprocentowanie. Produkt dostępny jest w bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Wyciek danych kart klientów ING

Klient może ulokować pieniądze na minimum 31 dni – oprocentowanie wynosi wówczas 1 proc. Maksymalny czas trwania lokaty to 366 dni – w tym przypadku oprocentowanie wzrasta do 5 proc. Z oferty mogą korzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci, a każdy z nich może założyć więcej niż jedną lokatę. Produkt powstał z myślą o kwotach powyżej 5 tys. zł. Likwidacja przed zakończeniem okresu umownego oznacza utratę należnych odsetek.

Aplikacja, w której można założyć lokatę, to także nowy produkt, o czym mogliście przeczytać w serwie cashless.pl na początku miesiąca. Niedługo później okazało się, że bank będzie ją rozwijał, wykorzystując m.in. usługi innych podmiotów. Z pomocą aplikacji można np. kupić bilety komunikacji miejskiej oraz opłacać postój w płatnych strefach parkowania. W oprogramowaniu pojawi się również możliwość zarządzania programem lojalnościowym Mastercarda – Bezcenne Chwile.

Przeczytajcie także: Payskin z nową metodą płatności

Inną nowością VeloBanku jest VeloMarket, czyli internetowy sklep, który ma ułatwiać bardziej ekologiczny styl życia. W jego ofercie znaleźć można m.in. AGD z wysoką klasą energetyczną, pompy ciepła i fotowoltaikę, energooszczędne oświetlenie, elektryczne pojazdy, ale też sprzęt sportowy i ekologiczne kosmetyki oraz żywność. Klienci VeloBanku mogą liczyć na 3 proc. zniżkę na każdy produkt, ale też na finansowanie, np. w formie kredytu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies