Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawostka od Viva Wallet: ruchomy PIN pad w terminalu aplikacyjnym

PIN pad można umieścić w dowolnym miejscu ekranu, co może być przydatne przy korzystaniu z softposa na dużych urządzeniach, np. takich jak tablety

W aktualizacji swojego terminala aplikacyjnego firma Viva Wallet wprowadziła nowe udogodnienie: możliwość przesuwania wyświetlanego PIN pada w dowolne miejsce ekranu. Rozwiązanie może się przydać przy korzystaniu z softposa zainstalowanego na dużych ekranach lub np. w kioskach sprzedażowych czy na tabletach.

Przeczytajcie także: Odroczone płatności na softposie Viva Wallet

PIN pad można ustawić w dogodnym miejscu na wyświetlaczu:

Softpos, zwany inaczej terminalem aplikacyjnym, to oprogramowanie, które po zainstalowaniu na urządzeniu z czytnikiem NFC umożliwia przyjmowanie za jego pomocą płatności. Dzięki temu za terminal płatniczy może służyć np. smartfon i to właśnie o tego typu zastosowaniach często się mówi w kontekście terminali aplikacyjnych.

Przeczytajcie także: Komputer pozwalający na korzystanie z softposa w ofercie Elzabu

Instalacja na smartfonach to jednak tylko jedna z opcji. Softposy można bowiem instalować na różnych innych, bardziej specjalistycznych urządzeniach opartych na platformie Android. Mogą to być m.in. czytniki kontrolerskie, urządzenia kurierskie czy tablety lub komputery wykorzystywane do zarządzania sprzedażą np. w restauracjach. Dzięki temu urządzenie, oprócz swojej głównej funkcjonalności, umożliwia również przyjęcie płatności od klienta. Nowość, wprowadzona właśnie przez Viva Wallet, może poprawić ergonomię korzystania z softposa na takich właśnie urządzeniach.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies