Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rusza Flatbingo, nowa platforma łącząca najemców i wynajmujących z agentami i zarządcami nieruchomości

Portal został przygotowany przez startup insurtechowy Simpl.rent

Polsko-brytyjski startup simpl.rent, znany czytelnikom cashless.pl z oferowania narzędzi do weryfikacji najemców i ze sprzedaży ubezpieczeń mieszkaniowych, uruchomił nową platformę: Flatbingo. Portal ma łączyć najemców i właścicieli z profesjonalistami rynku najmu.

Przeczytajcie także: Simpl.rent wprowadza ubezpieczenie mieszkań i domów

Platforma ma działać na podobnej zasadzie jak znanylekarz.pl – osoby szukające wsparcia w zakresie wynajmu mieszkań będą mogły łatwo wyszukać agencje i zarządców nieruchomości oraz sprawdzić opinie o nich. Z kolei profesjonaliści mają zyskać skuteczne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów, referencji i budowania widoczności marki.

W najbliższym czasie Flatbingo ma zostać rozbudowane o kolejne udogodnienia – porównywarkę usług oraz kalkulator korzyści. To drugie narzędzie pomoże użytkownikowi ocenić, biorąc pod uwagę indywidualne kryteria, czy skorzystanie ze wsparcia eksperta będzie bardziej opłacalnie, niż samodzielne przejście przez procesy związane z najmem. Sukcesywnie ma też być rozbudowywana baza firm oraz dostępnych na platformie lokalizacji. Dołączenie do portalu i korzystanie z niego jest darmowe.

Przeczytajcie także: Simpl.rent ułatwi agentom nieruchomości weryfikację najemców

Założyciele Flatbingo podkreślają, że zarówno znalezienie mieszkania na wynajem, jak i wynajmowanie swojej nieruchomości to złożone procesy, w których przy braku znajomości zwyczajów i prawa można spotkać się z wieloma niespodziewanymi sytuacjami. Dlatego przydatne może być wsparcie profesjonalnych doradców, którzy m.in. pomogą uniknąć niepotrzebnych ryzyk finansowych, zadbają o dobrą konstrukcję umowy czy pomogą znaleźć odpowiedni lokal lub wypłacalnego najemcę.

Flatbingo stanowi uzupełnienie dotychczasowej działalności simpl.rent, które wcześniej wprowadziło usługę zdalnej weryfikacji najemców czy ubezpieczeń płatności czynszu oraz pakietów polis dla wynajmujących i najemców, oferowanych we współpracy z PZU.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies