Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera Mapy polskiego fintechu 2023 już 15 czerwca, po raz pierwszy w Elektrowni Powiśle

Tegoroczną Mapę zaprezentujemy w trakcie kolejnego wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening

Już 15 czerwca odbędzie Cashless Fintech Evening 2023, w trakcie którego zaprezentujemy tegoroczną Mapę polskiego fintechu. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w gościnnych progach warszawskiej Elektrowni Powiśle. Przypominamy, że tylko do końca maja czekamy na zgłoszenia czytelników, którzy chcieliby uczestniczyć w wydarzeniu. Przygotowaliśmy kilka bezpłatnych wejściówek. Wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl i uzasadnić, dlaczego chce się być na Cashless Fintech Evening 2023. Wybranym osobom wejściówki przekażemy w wiadomości e-mail w pierwszych dniach czerwca.

Przeczytajcie także: Blue Media zmieni się w Autopay

Mapę polskiego fintechu 2023 opracowujemy wspólnie z fundacją Fintech Poland. W tym roku różni się ona nieco od poprzednich wersji. Czym? O tym więcej w tekście Zbliża się premiera Mapy polskiego fintechu 2023. Zobaczcie, czym będzie się różnić od poprzednich wersji.

Premierze Mapy towarzyszyć będzie ogłoszenie zdobywców tegorocznych nagród Cashless Fintech. Podobnie jak w roku ubiegłym przyznaliśmy je w sześciu kategoriach. Ich nazwy, opis oraz kandydatów możecie poznać w tekście: Zbliża się premiera Mapy polskiego fintechu 2023 oraz ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech. Poznajcie kandydatów.

Przeczytajcie także: Wkrótce pożegnanie z biletami autostradowymi

Zarówno Mapa polskiego fintechu, jak i zdobywcy nagród Cashless Fintech 2023 znajdą się w raporcie, który tuż po Cashless Fintech Evening zostanie opublikowany w serwisie cashless.pl. Partnerami Głównymi Cashless Fintech Evening oraz Mapy polskiego fintechu 2023 i poświęconego jej raportu są w tym roku Mastercard i Alior. Natomiast partnerami wspierającymi zostały firmy: Walutomat, Oanda, Przelewy24, PayU oraz Polskie ePłatności.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies