Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zintegrował księgowość z systemem bankowym. Usługa w podstawowej wersji jest bezpłatna

W ramach Księgowości z Żubrem klienci mogą bezpłatnie wystawiać faktury. Bardziej zaawansowane usługi kosztują co najmniej 9 zł miesięcznie

Bank Pekao poinformował o zintegrowaniu z systemem bankowym wprowadzonej w ubiegłym roku platformy "Księgowość z Żubrem". To usługi księgowe oferowane przedsiębiorcom, będącym jednocześnie klientami Pekao, przygotowane przy współpracy z firmą Cash Director. Integracja platformy księgowej z bankowością elektroniczną ułatwia bieżące zarządzanie biznesem. Dzięki jej połączeniu z serwisem Pekao24 można płynnie przechodzić pomiędzy "Księgowością z Żubrem", a Pekao24 bez konieczności dodatkowego logowania.

Przeczytajcie także: Zapraszamy na premierę Mapy polskiego fintechu 2023

– Już od kwietnia 2023 roku możliwe stało się połączenie bankowości internetowej z platformą księgową. Zarówno nowi klienci, jak i dotychczasowi mogą zarządzać swoimi sprawami finansowymi i księgowymi w jednym miejscu bezpłatnie w przypadku samodzielnego fakturowania lub w atrakcyjnej cenie przy pomocy dodatkowych narzędzi lub profesjonalnego księgowego – mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu klienta biznesowego w Pekao.

Przypomnę, że w wersji podstawowej, w ramach której przedsiębiorca samodzielnie prowadzi fakturowanie i rozliczanie swojego biznesu, "Księgowość z Żubrem" kosztuje od 9 zł miesięcznie. Natomiast opcja samego fakturowania jest bezpłatna. Klient może też zdecydować się na rozszerzony pakiet usług, gdy w prowadzeniu dokumentacji pomaga profesjonalny księgowy. Ceny takich pakietów zaczynają się od 129 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Revolut może nie dostać licencji bankowej w Wielkiej Brytanii

W informacji prasowej poświęconej integracji usługi "Księgowość z Żubrem" z bankowością elektroniczną Pekao przypomina o innych swoich rozwiązaniach kierowanych do przedsiębiorców. Oprócz finansowania działalności bieżącej, inwestycyjnej, konsolidacji kredytów i pożyczek, skupu faktur w ramach usługi faktoringowej, leasingu, kart kredytowych, debetowych, terminali płatniczych z bezpłatną przez 2 lata dzierżawą czy konta firmowego z premiami do 2000 zł obejmują one także pakiety medyczne, Galerię Rabatów dla Firm czy pomoc informatyczną. Pekao umożliwia także bezpłatne założenie firmy wraz z kontem firmowym, a wszystko odbywa się online.

Jak wspomniałem "Księgowość z Żubrem" to usługa, którą Pekao oferuje od roku. W momencie jej udostępniania bank zadeklarował, że docelowo zostaną nią objęte produkty klientów korzystających jeszcze z platformy Chmura Faktur, wprowadzonej kilka lat temu przez przejęty przez Pekao Idea Bank. Więcej na ten temat przeczytacie w tekście Pekao wprowadza platformę "Księgowość z Żubrem". Docelowo przeniesie do niej konta użytkowników Chmury Faktur byłej Idei.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies