Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayTel buduje pozycję na polskim rynku. Spółka przejmuje grupę Kar-Tel

Kar-Tel oferuje usługi dodane do terminali płatniczych. W ostatnim Rankingu największych polskich firm w branży płatniczej zajął dziewiąte miejsce, z przychodami przekraczającymi 221 mln zł

Należący do portugalskiej Grupy SIBS operator terminali płatniczych PayTel ogłosił przejęcie jednego z większych na polskim rynku graczy w obszarze tzw. usług dodanych do terminali płatniczych – firmę Kar-Tel (a w zasadzie dwie spółki pod podobnymi nazwami). Oferują one tzw. usługi dodane do terminali płatniczych, takie jak doładowania czy płatności za rachunki. Wartość transakcji nie została ujawniona.

Przeczytajcie także: Oto najwięksi operatorzy terminali płatniczych na polskim rynku

– Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy pomiędzy PayTel a Kar-Tel będziemy w stanie lepiej obsłużyć naszych klientów i nawiązać owocną współpracę z nowymi partnerami. Wierzymy, że nasze doświadczenie i innowacyjne podejście pozwolą nam na dalszy rozwój i osiągnięcie sukcesu na rynku – powiedział Bartosz Berestecki, prezes PayTel.

Z najnowszego raportu cashless.pl na temat rynku terminali płatniczych wynika, że PayTel jest tu szóstym graczem. Na koniec ub. roku obsługiwał ponad 75 tys. urządzeń. Chwali się też swoimi ostatnimi osiągnięciami, takimi jak na przykład wdrożenie terminala aplikacyjnego typu softpos oraz integracja z kasami fiskalnymi. Spółka sama była obiektem przejęcia przez portugalską Grupę SIB pięć lat temu.

Przeczytajcie także: Cashless prezentuje ranking największych w polskiej branży płatniczej

Natomiast Kar-Tel to ważny gracz na rynku wszelkiego rodzaju usług dodatkowych, realizowanych za pośrednictwem terminali płatniczych, takich jak np. doładowania kart. W ostatnim Rankingu największych, polskich firm w branży płatniczej, opublikowanym przez cashless.pl jesienią ub. roku, pod względem przychodów zajął 9. miejsce, z wynikiem przekraczającym 221 mln zł.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies