Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nest wprowadza wreszcie przelew Blik na telefon. I opłatę za wydanie niektórych kart, także wirtualnych

Nowe regulacje, zapowiadające wspomniane nowości, mają wejść w życie 15 lipca 2023 r.

Nest Bank rozesłał do klientów korespondencję na temat zmian w regulaminie oraz cenniku, które zaczną obowiązywać 15 lipca bieżącego roku. Najważniejsza z nowości zapowiedzianych przy tej okazji to udostępnienie klientom przelewów Blik na numer telefonu odbiorcy. Bank pracuje nad tym od dłuższego czasu. Wdrożenie nowej funkcji jest możliwe dzięki przystąpieniu Nest do systemu Express Elixir, za pomocą którego przesyłane są pieniądze pomiędzy użytkownikami Blika.

Przeczytajcie także: Nest udostępnił przelewy w systemie Express Elixir

Przelewy Blik na numer telefonu odbiorcy to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych przez polski system płatności mobilnych. Klienci Nest będą mogli korzystać z tej innowacji bezpłatnie, przynajmniej na początku. Limit pojedynczej transakcji wynosić będzie 1000 zł, a każdego dnia będzie można zrobić nie więcej niż 20 takich przelewów. Konkretna data udostępnienia tego rozwiązania ma być podana w najbliższym czasie na stronie internetowej banku.

Przeczytajcie także: Nest będzie wysyłał karty do Paczkomatów

Co ciekawe w nowym cenniku Nest Banku pojawia się zapis dotyczący opłat za wydawanie kart nie tylko plastikowych, ale i wirtualnych. Na szczęście dotknie raczej niewielu klientów i stosowany będzie w wyjątkowych sytuacjach. Opłata w wysokości 25 zł i 15 zł będzie pobierana za wydanie w danym roku piątej i kolejnej karty odpowiednio plastikowej i wirtualnej, w miejsce wcześniej zastrzeżonej lub zamkniętej.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies