Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uwaga na dłuższą niż zwykle przerwę techniczną w PKO BP. Przez całą sobotę mogą szwankować karty i Blik

Najbliższa przerwa techniczna w PKO BP rozpocznie się w piątek o godz. 23 i potrwa niemal do północy z soboty na niedzielę

PKO BP uprzedził klientów o dłuższej niż zwykle przerwie technicznej, w trakcie której niektóre jego usługi będą niedostępne, a inne mogą działać w ograniczonym zakresie. Zazwyczaj przerwy tego rodzaju rozpoczynają się i kończą w środku nocy więc większość klientów nawet ich nie zauważa. Tym razem może być inaczej, bo PKO BP będzie prowadził prace informatyczne przez całą dobę, od godz. 23 jutro, do godz. 23.30 w sobotę.

Przeczytajcie także: Płatności odroczone w PKO BP już dla wszystkich klientów

PKO BP poinformował klientów, że jego karty będą działać w sklepach stacjonarnych i bankomatach, do wysokości ustalonych wcześniej limitów. Jednak jeżeli będziecie chcieli zapłacić kartą w internecie, może się to okazać niemożliwe. Problemy mogą się także pojawić przy próbie płatności Blikiem z rachunku karty kredytowej. Ale pozostałe transakcje przy wykorzystaniu Blika powinny być możliwe. Mogą też wystąpić kłopoty z zalogowaniem się do aplikacji PKO Junior.

Przeczytajcie także: PKO BP ma nowego prezesa

Z przekazanych przez PKO BP informacji wynika ponadto, że w trakcie zaplanowanej przerwy nie będzie można otwierać nowych rachunków, składać wniosków o karty, pożyczki czy kredyty, zmieniać limitów transakcyjnych oraz zlecać przelewów pay by link z rachunków kart kredytowych. Karty będzie można zastrzegać poprzez kontakt z infolinią.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies