Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zgłoście się do nagród Cashless Fintech 2023. Czekamy tylko do najbliższego piątku

Tegoroczne nagrody Cashless Fintech przyznamy w sześciu kategoriach

Zdobywców nagród Cashless Fintech 2023 ogłosimy podczas wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening, które już 15 czerwca odbędzie się w Warszawie. Kandydaturę swoją, swojej firmy, firmy, w której się pracuje, albo dowolnej innej może zgłosić każdy czytelnik cashless.pl. Wystarczy napisać w tej sprawie na adres kontakt@cashless.pl i uzasadnić zgłoszenie. Na wiadomości czekamy do najbliższego piątku do godz. 18.

Przeczytajcie także: Karty kredytowe wejdą pod antylichwę?

Przypomnę, że wyboru zwycięzców dokona kapituła, złożona z kilkudziesięciu ekspertek i ekspertów, zaproszonych przez cashless.pl. Na listę głosowania trafią zgłoszenia czytelników, zweryfikowane wcześniej przez Prezydium kapituły. W tym roku nagrody Cashless Fintech przyznamy w sześciu kategoriach. Poniżej ich nazwy oraz warunki, jakie powinny spełniać zgłaszane podmioty.

Projekt Fintech
To nagroda dla projektów z obszaru nowoczesnych technologii finansowych wdrażanych przez tradycyjne instytucje finansowe. Można zgłaszać projekty, które zostały wprowadzone na polski rynek po 1 maja 2022 r. przez banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe itd.

Fintech Future
To nagroda dla najciekawszego polskiego startupu finansowego (decyduje lokalizacja głównej siedziby lub głównego centrum rozwojowego), który zadebiutował z ofertą na naszym rynku po 1 maja 2022 r.

Insurtech Roku
To nagroda dla spółki lub projektu z obszaru nowoczesnych technologii ubezpieczeniowych, który zadebiutował na polskim rynku po 1 maja 2022 r. Zgłaszać można firmy i projekty wprowadzone przez polskie firmy (decyduje lokalizacja głównej siedziby lub głównego centrum rozwojowego) lub kierowane w pierwszej kolejności do polskich odbiorców (jeśli wprowadzane są przez firmy zagraniczne).

Osobowość Fintech
To nagroda dla fintechowca (osoby, która jest założycielem/współzałożycielem firmy działającej w obszarze nowoczesnych usług finansowych albo zarządza taką firmą) i w ostatnim roku (po 1 maja 2022 r.) wyróżniła się w jakiś sposób albo może pochwalić się szczególnymi osiągnięciami. Zgłaszać można osoby mające obywatelstwo polskie lub obcokrajowców, jeśli są związani z polskim fintechem (decyduje lokalizacja siedziby głównej lub głównego centrum rozwojowego).

Fintech Roku
Nagroda dla polskiej spółki (decyduje lokalizacja siedziby głównej lub głównego centrum rozwojowego), która w ostatnim roku (po 1 maja 2022 r.) odnotowała szczególne osiągnięcia.

Green Finance
Nagroda dla polskiej firmy fintechowej (decyduje lokalizacja siedziby lub głównego centrum rozwojowego) za szczególny wkład w działania na rzecz ochrony planety.

Przeczytajcie także: PayEye rozbudowuje sieć akceptacji swojej usługi

Jak wspomniałem, ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech 2023 odbędzie się podczas Cashless Fintech Evening. W jego trakcie zaprezentujemy także tegoroczną, szóstą już edycję Mapy polskiego fintechu, nad którą pracujemy wspólnie z fundacją Fintech Poland. Nasza mapa to najstarszy na polskim rynku projekt, gromadzący w jednym miejscu informacje o wszystkich najważniejszych w kraju podmiotach działających w obszarze technologii finansowej.

Partnerem głównym Mapy polskiego fintechu oraz gali Cashless Fintech Evening jest Mastercard.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies