Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych. Ruszył kalkulator na stronie inszury.pl

Na stronie inszury.pl będzie można porównać oferty jedenastu marek ubezpieczeniowych

Ruszyła nowa porównywarka ubezpieczeń – inszury.pl. Na stronie podmiotu udostępniono już kalkulator, który pozwala porównać składki ubezpieczeń samochodów oraz jednośladów.

Przeczytajcie także: Wkrótce start inszury.pl

Jak wynika z informacji dostępnych na stronie, obecnie kierowcy mogą kupić za jej pośrednictwem ubezpieczenia OC, AC, NNW i assistance. W sekcji z dokumentami można znaleźć jedenaście marek ubezpieczeniowych: Balcia, Generali, InterRisk, MTU24, Proama, Trasti, Wiener, You Can Drive, Benefia, Euroins i Link4.

W serwisie inszury.pl można porównać oferty i kupić wybraną polisę. W formularzu można dodać podstawowe dane skanując kod Aztec z dowodu rejestracyjnego.

Klienci są również zachęcani do założenia konta, które zapewni dostęp do informacji o aktywnych polisach. System przypomni też o kończących się ubezpieczeniach oraz pozwoli zapisać interesujące oferty i porównania, a do tego zagwarantuje opiekę agenta, który będzie czuwał nad polisami klienta.

Przeczytajcie także: Raport "Insurtechy w Polsce, vol. 2" już dostępny

Wydawcą serwisu inszury.pl jest spółka Polskie Media Ubezpieczeniowe. O planach uruchomienia nowej porównywarki zrobiło się głośno w listopadzie zeszłego roku. Wtedy to, tuż przed rozpoczęciem mundialu w Katarze, okazało się, że nowy podmiot został jednym ze sponsorów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Powiązanie z futbolem ma być istotnym elementem w działalności Inszury – w gronie kibiców, którymi często są młodzi mężczyźni, twórcy porównywarki widzą ważną grupę swoich klientów. Oprócz budowania świadomości marki dzięki widocznemu logotypowi podczas meczów, w przyciągnięciu fanów piłki nożnej mają pomagać m.in. takie atrakcje, jak piłki, koszulki, a nawet bilety na domowe mecze reprezentacji, do których Inszury ma dostęp w ramach umowy sponsorskiej (sfinansowanej ze środków własnych jednego z założycieli porównywarki).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies