Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa w aplikacji PKO BP. IKO pozwoli na zakup złota inwestycyjnego

Z rozwiązania mogą korzystać już pierwsi użytkownicy IKO, a pozostali uzyskają do niego dostęp w ciągu najbliższych dni

Jeden z czytelników cashless.pl pochwalił się, że w używanej przez niego aplikacji mobilnej IKO pojawiła się nowa funkcja – możliwość zakupu złota inwestycyjnego Mennicy Polskiej. Informację tę potwierdziło biuro prasowe operatora IKO, czyli PKO BP. – Możliwość zakupu złota jest udostępniana stopniowo kolejnym grupom klientów. Do wszystkich użytkowników IKO usługa powinna trafić w ciągu kilku najbliższych dni – napisano w odpowiedzi na moje pytanie w tej sprawie.

Przeczytajcie także: Zobaczcie jak wygląda konto Raiffeisen Digital Banku

Aby kupić złoto za pomocą aplikacji mobilnej PKO BP, należy zalogować się do IKO, a następnie wejść w zakładkę "Moje produkty". Następnie należy wybrać "Inwestowanie" i "Złoto Mennicy Polskiej". Otworzy się zakładka, w której można wybrać odpowiedni produkt (dostępne są sztabki o różnej wadze, a także monety bulionowe), złożyć zamówienie i zapłacić.

Warto w tym momencie przypomnieć, że złoto inwestycyjne od kilku miesięcy można już kupować za pośrednictwem iPKO, czyli internetowego serwisu transakcyjnego PKO BP, a od paru lat – w oddziałach banku. Złoto inwestycyjne mogą kupować też klienci niektórych innych banków, np. Santandera.

Przeczytajcie także: Nowa funkcja w aplikacji mobilnej IKO

Możliwość zakupu złota inwestycyjnego to kolejna usługa z zakresu tzw. wartości dodanych, jaka pojawiła się w aplikacji mobilnej IKO. Jej użytkownicy mogą też m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej, opłacać parkowanie w centrach miast czy przejazdy autostradami. W IKO dostępne są także ubezpieczenia, ale w tym wypadku zaszły właśnie zmiany, jeśli chodzi o ofertę. Więcej na ten temat w tekście PKO BP zamyka porównywarkę polis OC i AC. Zapowiada się koniec współpracy z ubezpieczycielami spoza bankowej grupy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies