Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zgłoście się do Mapy polskiego fintechu 2023. Czekamy do końca dnia jutro

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem internetowej ankiety

Redakcja serwisu cashless.pl oraz fundacja Fintech Poland zapraszają wszystkie fintechy działające na polskim rynku do uczestnictwa w projekcie Mapa polskiego fintechu 2023. To nic nie kosztuje, wystarczy wypełnić internetową ankietę, która dostępna jest pod bannerem poniżej. Na Wasze zgłoszenia czekamy juz tylko do końca jutrzejszego dnia.

Przypomnę, że dane zbierane za pośrednictwem ankiety nie będą udostępniane oraz nie będą publikowane oddzielnie dla każdej z firm (oprócz danych ogólnie dostępnych takich jak adres siedziby czy nazwisko prezeski/prezesa). Zebrane informacje posłużą nam jedynie do przygotowania Mapy polskiego fintechu 2023 oraz towarzyszącej jej analizy, gdzie będą opublikowane w formie zagregowanej.

Przeczytajcie także: Blue Media wprowadzają usługę Visa Mobile

Mapa polskiego fintechu 2023 to już szósta edycja projektu, który po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w 2018 r. Od razu stała się najważniejszą publikacją dotyczącą branży nowoczesnych technologii finansowych w Polsce. Tegoroczna wersja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. W raporcie towarzyszącym Mapie znajdzie się po raz pierwszy m.in. analiza potencjału, jeśli chodzi o zagraniczną ekspansję polskich fintechów, czy też ranking podmiotów pod względem zebranego finansowania zewnętrznego.

Przeczytajcie także: Zobaczcie co się działo podczas ostatniego Cashless Club

Natomiast podczas czerwcowego Cashless Fintech Evening ogłosimy też zdobywców nagród Cashless Fintech 2023 w kilku kategoriach: Insurtech Roku (dla technologicznej spółki działającej w branży ubezpieczeniowej, która w minionych 12 miesiącach odniosła największe sukcesy), Green Finance (dla instytucji dbającej o zrównoważony rozwój), Projekt Fintech (za projekt fintechowy wdrożony przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu, który ma największy potencjał rozwojowy w przyszłości), Fintech Roku (dla fintechu, który w minionych 12 miesiącach odniósł największe sukcesy) oraz Osobowość Fintech (dla osoby mającej największy wpływ na rozwój fintechu w Polsce). Wkrótce w serwisie cashless.pl opublikujemy zasady zgłoszeń kandydatów do nagród w poszczególnych kategoriach.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies