Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa funkcja w aplikacji Autokonto. Rachunek można zasilić Blikiem

Wcześniej Autokonto pozwalało na zasilenia zwykłym przelewem lub kartą bankową

W marketach App Store i Google Play znajdziecie aktualizację aplikacji mobilnej Autokonto, która zawiera rozszerzenie listy narzędzi płatniczych. Od teraz użytkownicy apki mogą ją doładowywać szybko za pomocą kodów Blik. Dotychczas można było to zrobić zwykłym przelewem, co wiązało się z koniecznością długiego oczekiwania na zaksięgowanie środków, lub kartą bankową, co z kolei nie jest rozwiązaniem najwygodniejszym.

Przeczytajcie także: Autokonto ma nowego partnera ubezpieczeniowego

Aplikacja Autokonto zadebiutowała jesienią ubiegłego roku. Umożliwia płacenie za przejazdy państwowymi odcinkami autostrad w Polsce, wnoszenie opłat za parkowanie w strefach miejskich, umawianie przeglądu w serwisie, pomoc w zakupie opon, a także bardziej złożone usługi jak zakup ubezpieczenia czy zgłoszenie szkody komunikacyjnej. Operator aplikacji znajduje się w rejestrze małych instytucji płatniczych, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Przeczytajcie także: Zobaczcie co się działo podczas ostatniego Cashless Club

W listopadzie ubiegłego roku operator aplikacji Autokonto poinformował o podpisaniu umowy z multiagencją Asist. Dzięki temu może oferować swoim użytkownikom polisy komunikacyjne takich ubezpieczycieli jak Link4, MTU, Generali, Proama, Wiener czy TUZ. Asist to jedna z większych polskich multiagencji, działająca na rynku od 20 lat. Ostatnio zainwestowała w nią brytyjska grupa PIB.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies