Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jeszcze tylko przez tydzień możecie umieścić firmę na Mapie polskiego fintechu 2023

Tegoroczną mapę zaprezentujemy w czerwcu, podczas wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening

Redakcja serwisu cashless.pl oraz fundacja Fintech Poland zapraszają wszystkie fintechy, działające na polskim rynku, do zgłaszania się do Mapy polskiego fintechu 2023. Najłatwiejszym sposobem zagwarantowania sobie miejsca jest wypełnienie ankiety internetowej, dostępnej pod banerem poniżej.

Dane uzyskane dzięki wypełnionym ankietom posłużą nam do przygotowania analizy towarzyszącej premierze Mapy polskiego fintechu 2023. Zapewniamy, że nie będą udostępniane podmiotom trzecim i zostaną zaprezentowane wyłącznie we wspomnianej analizie zbiorczej. Nie będą więc także publikowane oddzielnie dla każdej z firm.

Przeczytajcie także: Już 11 firm chce sprzedawać bilety autostradowe

Mapa polskiego fintechu 2023 to już szósta edycja projektu, który po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w 2018 r. Od razu stała się najważniejszą publikacją dotyczącą branży nowoczesnych technologii finansowych w Polsce. Tegoroczna wersja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. W raporcie towarzyszącym Mapie znajdzie się po raz pierwszy m.in. analiza potencjału, jeśli chodzi o zagraniczną ekspansję polskich fintechów, czy też ranking podmiotów pod względem zebranego finansowania zewnętrznego.

Przeczytajcie także: Western Union wprowadził w Polsce bankowość mobilną

Natomiast podczas czerwcowego Cashless Fintech Evening ogłosimy też zdobywców nagród Cashless Fintech 2023 w kilku kategoriach: Insurtech Roku (dla technologicznej spółki działającej w branży ubezpieczeniowej, która w minionych 12 miesiącach odniosła największe sukcesy), Green Finance (dla instytucji dbającej o zrównoważony rozwój), Projekt Fintech (za projekt fintechowy wdrożony przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu, który ma największy potencjał rozwojowy w przyszłości), Fintech Roku (dla fintechu, który w minionych 12 miesiącach odniósł największe sukcesy) oraz Osobowość Fintech (dla osoby mającej największy wpływ na rozwój fintechu w Polsce). Wkrótce w serwisie cashless.pl opublikujemy zasady zgłoszeń kandydatów do nagród w poszczególnych kategoriach.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies